Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra kívánjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra kívánjam a szexet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy már annyit vártam barátnőm bele egyezésére a szexhez,hogy már szinte nem is akarom... 2,5 éve vagyunk együtt,eddig még nem történt meg,én 21 vagyok,ő 20,de még szűz... eddig kívántam,de most már eltűnt ez az érzés
2015. okt. 12. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ja, gondolom jó barátokká váltatok így az évek során, de a tűz az kihunyt. Jó döntések sorozata ismét...
2015. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű helyzet...
2015. okt. 12. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült egy fridzsider csajt kifognod, lehet, nem a legjobb választásod volt...

Ő meg játszik Veled, mint macska az egérrel, jól érzed magad ebben a kapcsolatban?

Ha nem, akkor szerintem ne gondolkodj sokat. :(

2015. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye vagy már bocs max 2,5 hetet vártam volna nem 2és fél évet. :D
2015. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!