Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra kívánjam...

Mit tegyek, hogy újra kívánjam a férjemet?

Figyelt kérdés

Két gyerkőcöt nevelünk,háztartás stb.

Ezt nem kifogásnak írom,csak elég kimerült vagyok.

De egyszerüen nem kívánom a szexet!!!

A férjem pedig egyre tűrelmetlenebb:(( Amit meg is értek....

Mivel dobjam fel a libidómat??

Segítsetek!


2012. ápr. 21. 08:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
bocsi de detto .én is kíváncsi vagyok a valaszokra.
2012. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Lehet sokan lehurrognak majd, de én úgy gondolom, hogy van olyan, hogy evés közben jön meg az étvágy. :)

Szülés után volt egy pár hét, mikor nem minden esetben tört rám a vad ruhát szaggató vágy, ennek ellenére mégis megpróbálkoztunk vele, és nagyon nagyon jó volt. Pedig előtte nem is gondoltam erre. Szóval szerintem egyszer-egyszer legyen olyan, hogy "akaratod ellenére" hagyd, hogy kényeztessen, bújjatok össze stb... ki tudja, lehet közben Te is belemelegedsz a dolgokba.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy mint egy gép minden alkalommal fel kell magad kínálnod/áldoznod. Egy pár alkalom után lehet, hogy már Te fogod kezdeményezni a további szexet :):)

2012. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Most ez lehet, hogy nem fog tetszeni, de lehet egy kicsit hazudni!Nekem is volt pont most 2 hónapom, amikor egyszerűen semmi ingerem nem volt, hogy a párommal ágyba bújjak.De mivel tudom, hogy ez neki fontos, (meg nem igazán szeretném, hogy máshol keresse az ilyesfajta boldogságot egy idő után) Ezért azért hetente 1szer "odaadtam" magam.Persze mondtam, akkor is, hogy nem sok kedvem van, így párom is sokkal figyelmesebb volt, és végül is nem is volt rossz!Persze nem olyan mint amikor az ember teljesen be van indulva, de hát ez van!

Én úgy gondolom, hogy nekünk nőknek néha össze kell szorítani a fogunkat, és igenis a párunk kedvére kell tennünk!!

Nekem szerencsére elmúlt ez az időszak...talán érzem a tavaszt azért.

Egyébként lehet még próbálkozni segéd eszközökkel.Akár 1 film, vagy valami játék...Ezt azért írom a végére, mert nálam nem jönnek be..

2012. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 eNerdzsy ***** válasza:

Ha az én feleségem lenne hasonló helyzetben annak örülnék a legjobban, ha alkalmas pillanatban őszintén elmondaná, hogy mi a gond, mondvacsinált kifogások helyett. (fejfájás, hasonlók).


Ha idővel nem változik a helyzet, szakember tanácsát is érdemes kikérni.


Persze nem vagyunk egyformák de mindenképpen közösen kell elgondolkodni a pároknak a megoldáson. El kell dönteni, hogy meg tudjátok e beszélni a dolgot a párotokkal vagy sem?


32F

2012. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azt hozzátenném, hogy a Párom természetesen tudta, hogy Nekem még nehezebb ez az egész. Így valóban Ő is figyelmesebb volt. Elmondtam Neki, hogy annyi minden történt ugye most "odalent", olyan érzékeny lett minden. Megértett teljesen. Azóta annyira nincs gond a szexszel, hogy már a második babát várjuk, mindkettőnk nagy örömére :)
2012. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Azt előre bocsájtom,hogy nagyon szeretem a férjemet!!!

És ha nagyon nagyon megerőltetem magam és hagyom,akkor 'bele jövök'és élvezem is!

A baj az,hogy nem bírom magam rá venni!!!!

Ja és ez nem 1-2 hónapos kelletű kb 3 éve tart.

Hiányolja nagyon,hogy én nem kezdeményezek, mért kell neki könyörögni stb...

2012. ápr. 21. 08:25
 7/23 anonim ***** válasza:

A jóga nagyon jó rá, de komolyan. A meditáció is. És az evés közben jön meg az étvágy is igaz sokszor. Egy gyengéd masszázs is felszabadíthatja ezeket az energiákat. Egy illóolajos fürdő. Minden ilyesmi segíthet, de egyik sem csodaszer. Lazíts, engedd el magad és próbáljatok ki több dolgot. Legyetek kettesben, találjatok vissza egymáshoz minden szinten, ne csak fizikailag.

Ismerős a probléma, nálunk is fenn áll, és nagyon sok ismerősömnél is gyerekvállalás után.

Dolgozni kell rajta minden szinten és egyszer csak be fog indulni. Ha a kettőtök kapcsolata egyébként jó és szeretetteljes.

2012. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

3 év???Ez rengeteg!!!Itt valami komolyabb a probléma..Én sokat beszélgetnék az urammal...Mert szülés után lehetne mivel magyarázni, meg egy csomó más helyzetben lehetne indokot találni, de így szerintem nem!Ezt csak ti oldhatjátok meg!!Beszéljetek sokat, és tényleg legyél őszinte, mint ahogy az úriember is írta pár válasszal feljebb.

Szerencséd van, hogy ilyen férjed van..Nem sokan bírnák ezt ennyi ideig!!

2012. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor már a gyerekek sem pici babák. Valahogy módot kéne találni egy kettesben töltött hétvégére, akár el is utazhatnátok. Gyerekekre tudna vigyázni esetleg a nagyi? Ott aztán tényleg szükség lenne egy komolyabb, mélyebb beszélgetésre.

Ne haragudj meg, nem megkérdőjelezni akarom a kinézeted, de esetleg egy kis torna, új frizura, néhány szexisebb fehérnemű is segíthetne szerintem. (Feltéve, ha magad nem érzed jól a bőrödben, és ebből adódik a probléma)

2012. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Egy darabig kifogásokkal éltem:(

Mostanra elmondtam neki,hogy nem kívánom a szexet.

Először magára vette,hogy Őt nem kívánom,de sikerült elmagyaráznom,hogy nem az Ő személyével van a gond.

2012. ápr. 21. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!