Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál: Előfordulhatnak "baleset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál: Előfordulhatnak "balesetek"? Hogyan lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
Pasim nagyon szeretné kirpóbálni az anált, asszem benne is lennék (persze csak ha nem fáj), de rettegek attól, hogy esetleg, khm, szóval barna lesz neki tőlem. (bocs...) Előfordulhat ilyen? Lányok, pls, segítsetek, hogyan tudom ezt biztosan elkerülni?
2016. máj. 26. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az 5-os leirta es reszemrol inkabb a kagyloba verem es jonapot kivanok!

Ennyi macerat az egesz nem er...

2016. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En mar sajnos jartam ugy a parommal hogy olyan lett pedig isten a megmondhatoja en kimostm csak nagyon vad volt :D ugy szegyelltem magam... de nagyon rendes volt mondta hogy tudja hogy nem szivarvanyt kakilok meg o szeret es nem zavarja ugyhogy csak lemosta es nem volt semmi gond. Es ezek utan is akarja velem az analt :)
2016. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!