Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál: Előfordulhatnak "baleset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál: Előfordulhatnak "balesetek"? Hogyan lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
Pasim nagyon szeretné kirpóbálni az anált, asszem benne is lennék (persze csak ha nem fáj), de rettegek attól, hogy esetleg, khm, szóval barna lesz neki tőlem. (bocs...) Előfordulhat ilyen? Lányok, pls, segítsetek, hogyan tudom ezt biztosan elkerülni?
2016. máj. 26. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beöntést csinálsz előtte.
2016. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a nap folyamán nem eszel zsíros ételeket+beöntés
2016. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Min. 1000-1500x análoztam és sosem volt ilyen. Előtte kesztyűvel fel kell nyúlni is kimosni. Ha van szex, ha nincs én minden egyes wc-zés után kimosom magam.
2016. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ki kell mosni ...
2016. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Beöntést érdemes csinálni. Segít ellazulni, és nem kell attól aggódni, hogy valami "olyan" lesz.


Beöntésnek két módja van:

- a biztonságos

- és a kevésbé biztonságos (ez utóbbit akkor érdemes, ha nincs 1000 Ft-od a saját biztonságod érdekében).


A biztonságos megoldás abból áll, hogy bemész a gyógyszertárba és veszel egy beöntőkészletet (ez az az 1000 Ft), ilyet:

[link]

Ezt feltöltöd kellemes meleg vízzel, felakasztod valami magas helyre, a csövet a fenekedbe dugod (síkosító!). A csövön lévő kis csapot kinyitod és beléd ömlik a víz. Érdemes ágyon fekve csinálni.


A kevésbé biztonságos megoldáshoz csavard le a zuhanyfejet, majd állíts be 15 cm-nél nem magasabb vízsugarat, szintén kellemesen meleg vízzel. Tartsd a cső végét a popsidhoz, lazulj el, majd engedd magadba a vizet. Ha kezded érezni, hogy feszít, akkor ne engedj több vizet magadba. Lehet kapni zuhanycsőre szerelhető intim zuhanyt is, amit szintén használhatsz ilyen célra:

[link]


Mindkét megoldás esetén, ha már benned van a víz, várj vele egy pár percet (de legfeljebb 5-öt), hadd oldja az anyagot. Kicsit lehet, hogy nehéz lesz visszatartani, de tartsd vissza. Majd WC-n engedd ki magadból. Addig kell ismételni, amíg tiszta víz nem jön belőled. Beöntés után legalább fél órát érdemes várnod, mert az összes vizet nem tudod kinyomni magadból. Én azzal szoktam ezt meggyorsítani, hogy a WC-n egy ujjamat bedugom, ellazítom magam, és ez általában megindítja a bent maradt vizet.

2016. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell mosnod magad ahogy az előttem is irták.

Amúgy fájni fog, az elején nagyon, aztán ahogy berakta és mozgatta benned majd kitágulsz, és jó érzés lesz. de arra számits hogy minden egyes anál szexnél fáj az eleje, mivel a záróizom visszahúzodik, nem marad tág. De ujjazással kezdje a barátod, és lazulj el mert ezek nélkül nem sikerül vagy nagyon fájdalmas.

2016. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell fájnia :-P Furcsa érzés lesz az kétségtelen, de ha megfelelően kitágít, akkor nem kell fájnia. Síkosítóval masszírozza a külső és a belső izomgyűrűt is, amíg két ujja könnyen be nem csusszan, onnantól mehet a móka. Ha nem gond nektek, akkor a legelején használhatja a nyelvét is. Esetleg egy kis alkohol segíthet még az izmokat ellazítani.
2016. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Ez a beöntés dolog elég macerás... Tényleg kell? Nincs egyszerűbb? Ez eléggé elvenné a kedvemet. Megéri?

2016. máj. 26. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Exem nem mosta magát, nem volt gond különösebben soha, mondjuk nem mindenki gusztusának felel meg úgy, de én egyébként is perverz vagyok, úgyhogy nem érdekelt :-P
2016. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Mosd ki a a picshád! Mit nem értesz ezen?
2016. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!