Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudom a leginkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a leginkább megelőzni a terhességet? Mi a legbiztonságosabb sex?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 10:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Az, ha nem csinálod, annál tutibb módszer nincs, mindegyik módszernek van valaemennyi kockázata.


Azt mondják, hogy ha biztosra akarsz menni,akkor több módszert kombinálj, pl. naptár módszer + óvszer.

2011. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha két azonos nemű szexel akkor biztos nem esik egyik sem teherbe. én ezt 100%-ban garantálom.
2011. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tabletta,ha rendesen szeded(0.1 hibaszázalék).Óvszerrel kiegészítve még kevesebb.
2011. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%-os védelem nincs. A legbiztonságosabb a tabletta -helyesen alkalmazva- és a spirál. Utóbbi ellenőrzött fogamzásgátlásnak minősül, így ha mégis terhes lenne a használója, az abortusz ingyenes.
2011. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Ha egyáltalán nem közösülsz. Pettingelni lehet, csak óvatosan, nehogy sperma kerüljön az ujjakon át a hüvelybe.

Amúgy 100%-os védekezési mód nincs - a tablettának is van hibaszázaléka, a gumi is elszakadhat, van ismerősöm, aki spirál mellett lett terhes, a megszakítás és a naptár módszer necces, vagy bejön vagy nem.... Esetleg több fogamzásgátló módszer egyidejű alkalmazása - pl. tabletta plusz óvszer - lehet egész komolyan biztonságos. De aki szerxel, az teherbe is eshet, ezzel számolj.

2011. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Nem csinálod.

2. Tabletta (normálisan szedve).

3. Óvszer.

Vagy ezek kombinációja, de szerintem tabi mellé felesleges az óvszer.

A naptár módszer sz*rt se ér, bármikor megérhet egy pete, pl. orgazmus hatására.

2011. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ha petting után miután a fiú letörölte magáról,bugyiban oda ér egy pillanatra?akkor nem lehetséges nem? mert nem a hüvelybe kerül
2011. aug. 4. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2011. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
17
2011. aug. 4. 11:36
 10/12 anonim ***** válasza:
szedjél gyógyszert és nem hiszem, hogy baj lenne. Ne parázz ennyire.
2011. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!