Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányoknak milyen dildó/vi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányoknak milyen dildó/vibrátor ajánlott? Vagy más szűz lány milyet használ?

Figyelt kérdés
Hallottam sok féléről, de nekem még sose volt és szeretnék venni majd egyet kipróbálni milyen, bár a kezemmel is nagyon élvezem.

2016. máj. 19. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy?
2016. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most az a kérdés, hogy átszakadt-e már, vagy át szeretnéd-e szakítani, vagy nem?
2016. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már tuti átszakadt ha az ujjammal nem is de a hajkefémmel szerintem biztos bár egyszer se véreztem maszti után
2016. máj. 19. 18:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyel valami szilikon dildot ami kb olyan vastag es hosszu lehet mint a hajkefed nyele. Esetleg egy kicsit vastagabb es hosszabb. Abbol nem lehet baj.
2016. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszeru alaku vibrator szerintem jo lesz. En egyszer vettem szuzkent egy delfin alaku kis aranyos vibratort es egyszeruen nem ment fel a hulye uszonyai miatt. :'D


23N

2016. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

több szempontrot érdemes figyelembe venned:


el kell e rejteni otthon?

csak csiklóra, vagy hüvelybe is használnád?


ami szerintem lényeges: érdemes vízállót venni.

az anyaga: lehetőleg szilikonos, bársonyos tapintású


fontos lehet, hogy ne elemes legyen, hanem tölthető.


persze mindez annak függvényéban, hogy mennyi pénzt áldoznál rá

2016. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Igen azt tudom tanácsolni én is.. ( 16 éves korom óta használok ) :D

1.) tölthető legyen.

2,) szilikon vagy bársony..

3.) 16 / 3/ 4 cm nél nagyobbatt semmiképp!! :D

4.) vízálló hasznos !!

5,) nekem az első egy " igazira ,, nagyon hasonlító ( picit erezett.. makkrészes.. 16/ 3,6 cm - es szilikon tud műp.. volt.. mai napig használom.. :D a 2. szintén egy egyszerű, vízálló, rúdvibri'... 7 fokozatos rezgssel.. :) az csikló izgatásra is jó.. :D

Egyiket sem kell teljesen feltenni, ha a puncid nem akarja' ameddig jól esik.. :) ill. ha rezgős.. elég csak izgatnod vele magad .. az is kellemes. :D ha gondolod Írj üzit:D

2016. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Jajjdejójajjdejó! Aggódtam már h eltűnt ez a jófèle kèrdès.

Gondoltam felteszek helyetted már egy ilyent!

Tanárbácsi privi leckèt adott h megtanultál ìrni?

2016. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
# 8- as ez kinek szól!?? :O :D
2016. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ez tetszik, hogy a lányok ennyire nyitottak. Szeretem az olyan nőket, akik tudják, hogy mit akarnak!
2016. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!