Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kérdezi a férfi a nötöl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi a férfi a nötöl hogy, minek neked a vibrátor?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Te miért írtad ide ezt a kérdést?
2016. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy bántja a férfiúi önérzetét, hogy a nőnek jobb egy vibrátor, mint Ő.
2016. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mikeXxX ***** válasza:
Én sem értem minek az neked ? Szedj fel valakit és kész ! Nem jobb egy hús vér ember mint egy gumi sz@r ?
2016. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de egy húsvér ember nem mindig képes azt nyújtani, amire a nő vágyik, éppen ezért találták fel a gumi sz@rokat.:)

Szerintem jogosan sérülhet a férfi önbecsülése, ha az asszony ilyenhez nyúl, sőt sérüljön is és kezdje el fejleszteni magát az ágyban, hogy ne csak ő élvezze az együttléteket.

18/L

2016. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát 18 évesen ekkora marhaságot írni.... gratulálok... aztán ha oda fajulna a kapcsolatod egy pasival hogy "lő párat" azt cső még te leszel besértődve :D ha te elvárod a másiktól hogy figyeljen rád az ágyban akkor neked is kéne rá figyelned... Ha egy nőtől megkérdik annak pont az az oka hogy oda szeretnének rá figyelni, mert sértő az önbecsülésre. De ha te nem mondod a pasidnak hogy baj van akkor nem fogja a kisujjából kirázni...
2016. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok pasi úgy veszi, ha egy nőnek vibrátora van, akkor az azért van, mert ő, azaz a srác, nem teljesít jól.

De hallottam már olyan hülyeséget is, hogy a pasi megcsalásnak vette. :DDD

2016. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Na és ha arra mennétek haza , hogy a pasitok veri a répát akkor mire gondoltok ? Ha valakivel nem jó valami akkor meg kell beszélni vele ennyire egyszerű szerintem ha úgysem működik akkor meg más kell mert az a kapcsolat úgy is bedöglik majd !
2016. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!