Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne felkeresnem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felkeresnem egy orvost?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy orgazmuskor kb. 5 percig remegek, zihálok. Olyan szinten kikészülök olyankor, hogy kiszáll szinte minden erőm a testemből. Sokszor éppen ezért nem is szexelek. Lehet ezzel a jelenséggel csinálni valamit, hogy ne legyen ennyire intenzív? (F)

2016. máj. 8. 18:44
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Úgy érted, h a fizikai állóképességed gyenge?

Hát, ha mondjuk fokozott terheléskor (sport, ilyesmi), ugyanez nem fordul elő, akkor nem mennék vele dokihoz. Ha viszont igen, könnyen keringési, vagy más probléma állhat a háttérben.

26/F

2016. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha lány lenne lennék oké. De nem tudom mitől remeghetsz. Milyen durván izgattad fel magad és h recska e vagy szex. De zihálni nem szoktam se remegni. Menj el orvoshoz.
2016. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. EKG-t is csináltass.


Nő.

2016. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lehet magas a vérnyomásod vagy epilepszia, ez nekem komolynak tűnik. Holnap kérj időpontot dokihoz.
2016. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenkepp vizsgaltasd ki a vernyomasodat es a szivedet.

Aztan ha semmi komoly akkor kezdj el sportolni. :)

2016. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egyesek félreértettek. Orgazmus közben van a fokozott intenzitású remegés, nem utána. Közben gyengülök el, kell kis idő utána, míg összeszedem magam. Tehát a lényeg az, hogy magas intenzitáson élem meg az orgazmust, ami nekem nem jó, ezen akarok változtatni.
2016. máj. 8. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik exemnek sem volt ilyen, akkor sem normális. Én értem a kérdést. Doki. EKG minimum.
2016. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy szervi bajom lenne, hiszen jelenleg olyan képzésben veszek részt, ahol évente kell orvosi vizsgálatra menni. Tetőtől talpig átvizsgálnak, ugyanis pilótának tanulok.
2016. máj. 8. 19:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Legyen tárgytalan a kérdésem, majd megkérdezem az üzemorvost, bármennyire is ciki számomra.
2016. máj. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!