Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugyan úgy kívánják a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan úgy kívánják a szexet?

Figyelt kérdés

Azok a nők akiknek sosincs orgazmusuk, ugyan úgy kívánják a szexet, és élvezik is, nem unnak rá egy idő utan?

A barátnőmnek előttem meg soha nem volt orgazmusa, biztos rossz partnerei voltak, rettegtem is az első együttléttol, persze nem is ment el, de azt mondta hogy élvezte, 3. alkalommal voltunk együtt, egy gyors menet volt, és sikerült elmennie, azóta halistennek mindig van orgazmusa van hogy kettő, persze még többet akarok neki.

23f



2016. máj. 19. 04:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy nem csak megjátssza, mert sajnos egyes nők erre is képesek csak, hogy megtartsák a párjukat abban a hitben, hogy minden rendben van.

És amúgy egy idő után ráunnak, mert nem a szexet élvezik, hanem a simogatást, ölelést, törődést, együtt létet. Volt néhány ilyen barátnőm és elbaszott az életemből legalább 12 évet ez a dolog, meg alaposan padlóra is küldte az önértékelésemet még további évekre.

2016. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd pont egy 23 éves takony fog neki egy gyors menettel orgazmust okozni, úgy hogy előtte sosem volt neki. Ezt ugye te sem hiszed el!
2016. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nokent mondom, hogy annak a nonek, akinek soha nem volt senkivel orgazmusa, nem lesz csakugy a semmibol orgazmusa egy random gyors menettol ugy, hogy utana pluszba hirtelen mar majdnem mindig lesz neki ketto is. Szimplan latja hogy neked mennyire fontos ez, es nem akar elkeseriteni, hogy te is olyan benanak erezd magad mint amilyen a korabbi pasijait tartod. A baratnodnek valoszinuleg fogalma sincses a sajat testerol es hogy hogyan kell orgazmust okoznia egyaltalan maganak. Vagy ha tudja akkor eloszor ott kene elkezdeni, hogy azokat a mozdulatokat megtanulod es akkor majd lathatsz orgazmust meg azt is hogy mekkora munka van benne egy ilyen lany eseteben.
2016. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ő az első lány, tudom milyen egy orgazmus, és 4 éve vagyunk együtt, volt időnk felfedezni egymást, és saját magát is. Ha megjatszana nem mocorogna annyira, nem izzadna le hirtelen,nem nedvesedne hirtelen meg jobban, nem lenne libaboros, nem kemenyedne meg a mellbimboja, és nem konyorogne h abba ne hagyjam. :)

És a kérdésem az volt hogy élvezik e azok akiknek nincs orgazmusuk.

2016. máj. 19. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, élvezik. Egyszer három hónapig nyomattam egy ilyen nővel. Egyéjszakásnak indult, de baszta a csőrömet, hogy nem tudom csúcsra vinni, ezért mindig újra próbálkoztam nála. Volt neki otthon három különböző formájú és nagyság műbrokija. Azokkal sem tudott soha elmenni, de ettől még napi szinten igényelte a dolgot.
2016. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!