Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok mit éreznek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mit éreznek ha kívánják a szexet?

Figyelt kérdés
A fiúknak feláll a farkuk. A lányoknál ez hogy működik?

2016. márc. 6. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Feláll a puncijuk...
2016. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
énis ugy tom ahogy az első...
2016. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
én úgy tudom, ahogy a második
2016. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
én pedig úgy tudom ahogy a harmadik!
2016. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Én meg úgy, mint a negyedik.


Viccet félretéve, benedvesednek.

2016. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy tudom, ahogy az ötödik, de nem minden esetben igaz. Rendben, hogy érzed, hogy áll a farkad, az álló farok önmagában nem egy érzés, hanem egy reakció.


Nem tudom más hogy élheti meg ezt, szerinem ezt inkább egyénekre lehetne bontani, mint nemekre.

2016. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ahahaha mi megy itt? :D


Különben ez tényleg emberfüggő. Ha valakinek az ajkai olyan típusúak (nagyobbak), akkor megtelítődnek vérrel, beduzzadnak kvázi. És ez lehet hasonló az erekcióhoz. Nekem fogalmam sincs, mert mindenem "kicsi".

Ha partnerrel vagyok az előjáték vége felé, akkor szokott a nyílás körüli rész duzzadni, de nem látványosan, csak én érzem a bizsergést. :)

Ami mindenkinek van, az a le-akarom-dobni-a-bugyit érzés a nedvesedés miatt. :P

2016. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudnám, mint a hetedik! Szia Hetedik! ;)
2016. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy rögtön az elején tisztázzunk már valamit: kívánni a szexet és felizgulva lenni két külön dolog! Ugyan legtöbbször együtt jár, főleg férfiaknál, de attól még nem ugyanazt jelenti. Én ha kívánom a szexet nőként, még nem biztos, hogy fel is vagyok izgulva. Szeretnék szexelni, de ez a testi reakcióimon nem feltétlenül látszik.


Ha egy nő felizgul, annak elég sok jele lehet, nem csak a nedvesedés. A csikló hasonlóan reagál, mint a pénisz, megkeményedik, "kibújik" kicsit. Ezen kívül a mellbimbók is megkeményedhetnek, a hüvely kitágul, a méh felhúzódik (ezáltal a hüvely meghosszabbodik).

2016. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jót éreznek! :)

Amúgy én nem érzem, hogy benedvesedik, csak ha már szétkenődött úgymond. XD Ha a pasi mondja, hogy jó nedves, akkor mindig meglepődök, mert nem érzem...

Azt érzem, hogy jó meleg ott lent, és lüktet, bizsereg. Meg eleve van egy nagyon kellemes érzés olyankor, melegség. Igen, valójában olyan érzés, hogy "le akarom dobni a bugyit", és ezt aztán egy idő múlva meg is teszem.

Jó érzés, na.

2016. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!