Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnak/éreznek a fiúk/fér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnak/éreznek a fiúk/férfiak, ha a barátnőjük kezdeményezi a szexet?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, mindketten szüzek vagyunk. Ő eddig nem próbálkozott be, meg úgy egyáltalán, sosem ment messzebb annál, mint amit én "megengedtem magamnak". Szóval a kérdés: nem bántja egy pasi önérzetét, ha a lány kezdeményez szexet? 18/L
2016. jan. 24. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Bántja az önérzetét? Inkább értékelné és örülne szerintem, gondolom azért nem mert eddig bármit is csinálni, mert hogy te nem akarod. Vagyis ő ezt gondolja. Nyugodtan adj jelzéseket, mássz rá...örülni fog, hidd el.:D:DD
2016. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Inkább örülne neki szerintem.
2016. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Ha ő nem kezdeményez, akkor nyilván vele is van valami baj. (Túl gyáva/bátortalan/nyámnyila, stb).


A férfi dolga hogy próbálkozzon rendszeresen, a nő dolga pedig hogy ezt elutasítsa vagy elfogadja.


DE lehet kivételt tenni, ahogy a barátodnál láthatóan muszáj is, hiszen ha rajta múlna sosem szexelnétek.

Szóval az ő szemszögéből nézve szerintem örülne ha kezdeményeznél.

Téged meg ha nem zavar hogy neked kell csinálni, akkor te is csináld nyugodtan.

2016. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy adódott, hogy a lány kezdeményezett, én mindig örültem neki. f.
2016. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig jó érzés. Annak tulajdonítom, hogy még mindig szeret, kíván, élvezi velem a szexet! Számomra ez jó érzés! /F.
2016. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!