Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánják jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánják jobban a férfiak a szexet mint a nők?

Figyelt kérdés
Sziasztok 26 éves vagyok és számomra ez sose volt világos miért de azt vettem észre a nők nem kívánják úgy a szexet mint én. Minden nap vágynék a páromra viszont én eddig mimden nőnél azt vettem észre ,hogy a heti max. 3 alkalom jön be nekik. Nem tudom miért! Azt mondja kívánja de…! Nem értem… mégse annyira mint én. És ez nem nála van előszőr. Többi párkapcsolatomba is max. heti 4 volt hetente. Ez miért van? Az itteni lányok ,hogy vannak ezzel? Nem értem miért lehet ez…
2016. márc. 2. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ne általánosíts, mert te eddig éppen ilyen nőkkel találkoztál.
2016. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Példa; ha tehetjük minden egyes nap csináljuk a párommal, akár többször is, az átlag pedig ahány nap találkozunk, az is minimum 5.
2016. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is azt vettem észre, hogy csak amikor már nagyon kívánják akkor hangoztatják mennyire akarják. Utána meg 2-3 napig semmi...én meg belehalok :O F/25
2016. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen! Én is ezt vettem észre… De ha az én méreteimmel lenne a gond akkor a heti 3-4 se lenne nem? Meg már 6 éve együtt vagyunk. Akkor vsak mondta volna. Ti mit gondoltok?
2016. márc. 2. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Probalj ki a jelenlegivel uj poziciot, esetleg kicsit mas helyet mint az agy. Pl fotel, kanape, asztal hatha szeretne tobb szexet ha van uj dolog. Bar nalunk en vagyok a szex ehesebb nem a parom :D szoval van olyan no is aki napi akar 2-3x is szeretne :D


21N

2016. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kívánják jobban,csak a nők titkolják,és nagyobb az egó annál minthogy szexeljenek kötöttségek,elvárások nélkül csak az élvezetért.
2016. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Általában a ciklusunktól függ, hogy mikor mennyire kívánjuk. Legalábbis annak, aki nem szed fogamzásgátlót, ami amúgy sokszor csökkenti is a libidót.
2016. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tanulj meg szexelni és annyit fog akarni, hogy nem győzöd!
febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!