Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehet az oka, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet az oka, hogy a nők nehezen érik el az orgazmust, hogy nem kívánják és nem vonzódnak igazán a párjukhoz?

Figyelt kérdés

Nálam ez volt a helyzet. Eddig szex közben sosem tudtam elmenni, alig nedvesedtem, azt hittem, az én hibám, hogy egyszerűen képtelen vagyok élvezni a szexet. És most 25 évesen jöttem rá, hogy nálam végig a vonzalom hiánya volt az igazi probléma. Az eddigi párjaimat nagyon szerettem, de egyikkel se volt meg a szikra, ami azzal a férfival, akivel utoljára együtt voltam. Vele már azelőtt benedvesedtem, hogy hozzámért volna, és kb 5 perc alatt elmentem sima szex alatt mindenféle előjáték nélkül. Pedig belé még csak szerelmes se vagyok, simán csak nagyon-nagyon vonzódok hozzá. Tényleg ennyit számít a kémia?

Félek, hogy soha nem fogok még egy pasit találni, akihez ennyire vonzódok, plusz akivel még még más téren is összeillünk.



2015. nov. 8. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ilyen sokat :) És biztosan találni fogsz még :)
2015. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen ennyire számít :) és találni fogsz nyugi :)
2015. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

férfiként azt kell mondanom h ez azért javarészt a férfin múlik, de sok múlik a nőn is. De a vonzalom, szerelem, kémia ezek mind olyan dolgok amik nyilván befolyásolják de igazából semmi köze hozzá. Ha már lefekszel valakivel nyilván megvan a minimális vonzalom (egyéb esetben baromság az egész, hiába szereted azt csak bemeséled) aztán lehet h nem izgulsz még rá annyira, mert nem olyan izommanner külsőre csak olyan átlagos, de ha jól teljesít a szexben egy idő után már kívánni fogod vele a szexet, és ez bizony csak a férfi tapasztalatán múlik.

Számos olyan csajjal voltam akit meglepett h orgazmusa van velem, pedig mondjuk számos macsóval volt aki csak úgy hajigálja ki az egyéjszakás csajokat és velük nem volt. Annyi a lényeg h érteni kell vmilyen szinten a nőkhöz figyelni rájuk meg odaadónak lenni. Ha önző a pasid ne számíts sokra. A legtöbb nő meg nem is képes hüvelyi orgazmusra - ennek fejében meglep h egy csomó nő olyan csávókákkal van akik nem hajlandóak nyalni.

Szóval kell a vonzalom hosszú távon de rövidtávon (mondjuk egyéjszakásnál) egy dolog számít a tapasztalat azaz h vki milyen az ágyban

2015. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem a kémia számít.

Szerintem itt a kulcs az, hogy nem vagy szerelmes. Nem akarsz neki megfelelni, ezzel feloldódott egy csomó görcs, gátlás, ami az orgazmus hiányát szokta okozni a nőknél.

Nekem is akkor lett orgazmusom, amikor olyasvalakivel voltam, akibe nem voltam szerelmes, "csak" a kémia működött köztünk nagyon. Viszont a jó hír, hogy utána már olyannal is képessé váltam orgazmusra, akibe szerelmes vagyok, és összehasonlíthatatlanul jobb érzés. Vele nem 5 perc alatt megyek el, hanem onnantól, hogy beteszi, sorozatosan jönnek az orgazmusok egészen az aktus végéig.

2015. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem mentem még el szex közben, de szerintem is azon múlik, hogy megakarok felelni, ha olyan valakivel vagyok akivel eltudom engedni magamat teljes mértékben az teljesen más akkor úgy érzem közel vagyok és az is sokat számít, ha a férfi odaadó és nem önző.

Biztos, hogy fogsz találni olyan pasit, még csak 25 éves vagy.

2015. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sok dolgon múlik ez, kár így leegyszerűsíteni.

Pl. ha magadnak csinálod (ujjal) elmész? Ha vibrátorral csinálod elmész? Mennyire ismered a testedet, mik a fantáziáid, melyik pózt élvezed leginkább?


Ha a nő se ismeri a saját testét azzal nem lehet mit kezdeni. Persze be lehet őt vezetni és el lehet juttatni a csúcsra, kitapasztalnia dolgokat de ez nem megy egyről a kettőre. Egyéjszakásnál ilyenkor igen nehéz dolga van a csávónak, ha a nőnek fingja sincs mire vágyik, csak hanyattvágja magát aztán várja a csodát. Igenis, kicsit kezdeményezni kéne lányok, megmondani h mire vágytok, nem prűdösködni, otthon meg kitapasztalni magatokat...

2015. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyedül megy a dolog, és tudom is mit akarok. Az előző barátaimmal is sok mindent kipróbáltunk, szóval nem csak hanyattvágtam magam, de valami mégis hiányzott. Most meg semmi extrát nem csináltunk, mégis fergeteges volt. Ezért nem tudok másra gondolni, hogy ez a vonzalom miatt van. Nem véletlenül mondják, hogy minden a a fejben dől el, legalábbis nálam így van. :)
2015. nov. 8. 15:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként itt egy olyan pasiról van szó, aki régóta tetszik, de komolyat nem tudok elképzelni vele, mert sajnos természetre nagyon mások vagyunk. Remélem, hogy igazatok lesz, és találok még egy ilyen férfit, aki ennyire bejön, plusz akivel más területen is kiegészítjük egymást.
2015. nov. 8. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem ez az ok, az első pasim életem szerelme volt, a mostanit is szeretem és nagyon vonzódok hozzá. Ettől függetlenül csak nyalástól van orgazmusom és egy tízessel vagyok idősebb nálad.
2015. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokat számít, ha igazán vonzódsz a másikhoz, ha igazán felizgat.

Én pl. pont ezért nem értek egyet azzal, hogy akkor igazán jó a szex, ha valaki szerelmes. Szerintem hülyeség. Akkor igazán jó a szex, ha megvan az igazi testi vonzalom, a vágy, ha úgy tetszik "működik a kémia". Éppen ezért simán lehet egy olyan pasival ezerszer jobb a szex, akibe nem vagy szerelmes, mint akibe igen. Sokat számít, hogy azonosak legyenek a szexuális igények és azonosak legyenek mentalitás terén is.

Mondok egy példát, hiába vagyok szerelmes valakibe, ha mondjuk én sokkal szenvedélyesebb vagyok, mint ő, vagy hiába vagyok szerelmes, ha neki havi 3 alkalom az igénye, nekem meg heti 3. Vagy nálam alap az orális szex, nála meg nem.

Ha igazán vágyok valakire, akivel azonos hullámhosszon vagyunk szexuális téren, akkor ott jó lesz a szex is érzelmektől függetlenül, én ezt gondolom.

2015. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!