Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a baj, hogy ráparázok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Az a baj, hogy ráparázok az orgazmusra?

Figyelt kérdés
A tanácsotok kellene kedves lányok, fiúk, pasik, csajok, nők és férfiak. A párommal egy éve vagyunk együtt lassan másfél, és jó a szex. Sokszor van hüvelyi orgazmusom is, de egy aktus alatt max egyszer, és az se mindig. Ilyenkor rágörcsölök, és félek hogy a párom szóvá teszi miért nem megy nekem. És ezért ráparázok és amikor nagyon akarom akkor nem megy. Érzéketlen leszek!! Mit tegyek? A párom rontja el? Vagy ő nem tehet semmiről csak én parázom tul?
2016. máj. 18. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Most mondtad, hogy magadnak okozod, akkor ne akard már ráfogni a párodra.. Ez a te orgazmusod, neki ettől nem lesz rosszabb, te maradsz ki a jóból.. ne azért feszengj és rontsd el, hogy ő majd talán szóváteszi..

Mi lenne ha szimplán csak próbálnád élvezni?

2016. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
próbálom, csak félek hogy ő rámun, mert nem élvezek és akkor nem megy
2016. máj. 18. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igy is ugy is rádun, élvezd amíg tart
2016. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindenképpen rámun a barátom? miért???
2016. máj. 18. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak oltanak, ne parazz! ;)

Lehet, hogy velem van a baj, de engem nem zavarna, ha nincs mindig orgazmusod, szerintem ot se. Ha az esetek feleben van, akkor elkonyvelte maganak, hogy ki tud elegiteni. Ne kattogj ezen! Sok csajnak sosincs, es nem egytol hallottam mar, hogy a csajoknak nem kell minden alkalommal. Altalaban legyen, de nem kell mindig. Ha nem mesz el a farkatol, nyaljon ki, aztan majd holnap...;)

2016. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kis ellentmondás azért van az írásodban, hogy lehet sokszor hüvelyi orgazmusod ha egy aktus alatt egyszer van vagy egyszer sem? :D A problémád ott kezdődik, hogy túlságosan vágysz az orgazmusra és aggódsz mit gondol a párad arról hogy van-e orgazmusod. Nekem se sikerül az orgazmus ha nagyon ráparázok, ilyenkor el kell lazulni és ne gondolkodj rajta, csak csináljátok. :)

Ha leülsz vele és megbeszéled, hogy te ennyire vagy képes akkor elfogja fogadni hidd el.

2016. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bárkivel előfordulhat hogy valamiért nem jön össze neki. Mivel máskor igen, ezért se azon nem paráznék, hogy neked miért nincs, se azon, hogy esetleg ezért elhagyna.

Az "érzéketlenséged" csak hűvelyi, vagy csiklóval se tudsz elélvezni olyankor?

2016. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te rontod el a parázással. Egyébként normális férfi, akinek van némi érzelmi és szexuális intelligenciája, és nem tapasztalatlan, nyeretlen zöldfülű, az tisztában van vele, hogy a nőknek nem megy mindig az orgazmus.

Te és a párod kifejezetten irigylésre méltó helyzetben vagytok, sokan lennének a helyetekben, hogy ennyire menjen nekik.

2016. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat majd igyekszem ellazulni. a kérdésben leírtak pedig szerintem nem zavarosak. sokat van, azt jelenti, hogy legalább 3 éve kb minden 2. vagy max 3. szeretkezésnél gond nélkül van. a többinél meg nincsen. és egy aktus alatt max egyszer vagyok képes rá. ez így értelmes szerintem!
2016. máj. 19. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!