Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lányok szinte sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok szinte sosem képesek a hüvelyi csak a csikló orgazmusra, akkor miért parázik sok fiú a mérete miatt?

Figyelt kérdés
Hisz olyan mindegy akkor, nem? A kezével meg a nyelvével kell jól bánnia nem?

2016. jan. 19. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Mert van, amikor nem fér be. Kicsi lány és nagy fiu esetén.
2016. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azokra is értettem akik kicsinek gondolják.
2016. jan. 19. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok lány képes rá,csak sok pasinak nincs türelme vagy szimplán önző,hogy eljutasson egy lányt az orgazmusig.

A méret pedig nem mérvadó..a technikán van a hangsúly:)

2016. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól hogy még valaki nem képes, attól még élvezi, ha benen van egy farok, és akkor nem mindegy a méret.
2016. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Attól még, hogy nem megy el, nagyon jó érzés, ha mélyen benne van.
2016. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, tévedsz.
2016. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
A páromé átlagos méretű és tökéletesen érzem. Nálam a keménység fontosabb, nem a hossz. Mindenkinek lehet hüvelyi orgazmusa, csak tapasztalat kérdése.
2016. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez egyénfüggő. Volt olyan lánnyal dolgom, aki hüvelyben nehezen ment el, 20-25 percig is kellett rajta dolgozni. Viszont a párom jelenleg, ha lehet így fogalmazni, "tökéletesen működik" hüvelyi orgazmus terén. Mennyiségben és minőségben sincs gond, aminek nagyon örülök. Ritka az ilyen, és én sem rendelkezek buzogánnyal, átlag méretű és vastagságú a nemi szervem.
2016. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy nem tudják ezeket, amiket leírtál. Vannak férfiak, akik ezeket nem tudják, nem érdekli őket, vagy nem hiszi el. Én mindennel egyetértek, amit írtál a kérdésedben. 45/N
2021. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!