Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Fiúk, ti hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk, ti hányszor csaltátok már meg az eddigi párotokat az életben?

Figyelt kérdés
Legyetek őszinték kérlek, ez egy névtelen fórum! Én nem ítélkezem senki felett, pusztán érdekelnek a válaszok!

2016. máj. 17. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Őszintén soha, de azért mert mindig nyitott kapcsolatban éltem.
2016. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszer sem az eddigi 4 évünk során, és ezután sem fogom. Egyetlen egyszer fordult elő, hogy megcsaltam valakit (még egy korábbi párkapcsolatban), csak csókolózás volt mással (akivel utána később nem volt már semmi), de hihetetlen szarul éreztem magam utána, be is vallottam, és végül is rögtön szakítottunk (de nem azért, mert megcsaltam, hanem azért, mert a megcsalás is csak azért történhetett meg, mert már nem volt jó a kapcsolatunk... persze ez nem mentség, de tanultam belőle, és azóta ha nem érzem jól magam, akkor kilépek a kapcsolatból, nem pedig próbálom mással boldogítani magam).
2016. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. máj. 17. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha összejönnénk azzal akit szeretek soha nem csalnám meg. Egy tündének csak egy párja van.
2016. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy páromat sem csaltam meg és nemis akarom soha,gerinctelen dolognak tartom a megcsalást.

20L

2016. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer sem. De engem már csaltak meg előző partnerek.
2016. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát így tisztán megcsalás csak egyszer. Viszont többször jutott oda a kapcsolatunk, hogy rövid időre szétmentünk, és azalatt voltam mással.
2016. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem állok be a sorba én megmondom őszintén egy éve vagyok kapcsban de mar sokszor megcsaltam kb 9x sok ember próbálta a tudtára adni de halis
2016. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*halistennek nekem hisz :) mielőtt nekem ugrotok o is megcsalt egyszer még az elején...
2016. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ugrom neked, mondom, hogy nem ítélkezem. A ti dolgotok.
2016. máj. 17. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!