Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti nem bántátok meg, hogy NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem bántátok meg, hogy NEM csaltátok meg a párotokat? Hogy hűségesek maradtatok?

Figyelt kérdés

10 éve élek házasságban,relativ normálisnak mondható kapcsolatban.Én a nő vagyok,sosem léptem félre,persze,volt már kisértés,mégsem tettem meg,mert többet ér a házasságom

annál.De vajon a férjem egyszer nem teszi meg?(eddig nem,persze,biztos ő is gondolkodott már rajta,de nem tette meg)Mert ő férfi és neki kell a változatosság.És akkor én be leszek csapva.Mert én inkább a hűségre esküszöm.


2016. ápr. 30. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a két fél a kapcsolatban megkapja, amire vágyik, akkor nincs félrelépés!!!


Ha nem működik egy kapcsolat, inkább kilépek belőle, és nem kínzom magam tovább, hogy benne maradok.

Gerinctelen gyáva dolog a megcsalás!

2016. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt sosem.

Azt igen, hogy adott pasival nem szakítottam hamarabb, mint amikor végül is megtörtént, olyan volt... De ott sem bánom, hogy nem csaltam meg.

2016. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, én nem bántam meg.
2016. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék a helyedben. Unalomból és hülyeségből megcsalni valakit elég nagy butaság lenne. Ha úgy állsz hozzá,hogy úgyis megcsal az már nagyon rossz... Lehet meg se csalna,de már ezzel elindítasz egy bizalmatlanságot. Szerintem nem minden férfi szeretné átélni a "változatosságot" más nőkkel. Szerencsére valaki ennél jobban tiszteli a házasságát.
2016. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem működik, ne erőltessük.
2016. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!