Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltátok úgy meg a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok úgy meg a párotokat, hogy nem árultátok el neki és a mai napig párkapcsolatban vagytok vele?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők válasza érdekel.

Miért csaltátok meg? Lelkiismeret furdalásotok volt/van?


2016. ápr. 21. 15:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%

Én azért csaltam meg a páromat mert elhanyagolt de miután ezt elmondtam neki jobban odafigyelt rám.Nagyon meg is bántam h először nem mondtam el neki mert az rosszabb ha máshonnan kell megtudnia...

Ha megcsaltad akkor mindenképpen mondd el neki és vagy megbeszélitek vagy lesz ami lesz.

Te miért csaltad meg?

2016. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Én egy mosolyszünetben megcsaltam. Nem mondtam el és nincs is bűntudatom. Elég sokat bántott ő is abban az időszakban, és bevallotta, hogy ő is félrelépett nem is egyszer, több nővel. Én megbocsájtottam, de ő nem tudná.

Az oka az, hogy soha senkivel nem élveztem igazán a szexet, és kipróbáltam egy olyannal, aki nem érdekelt igazából, de külsőre pont az ideálom. Hát nem a külsőségekben kell keresni a jó szexet, ennyit megtudtam. :D

2016. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg, csak iszonyatosan vonz egy férfi, akivel igazából bármikor lefeküdhetnék.

A párommal 4 éve vagyunk együtt, ő vette el a szüzességemet. Nagyon szeretem őt, a szex is jó vele.

De egész nap ez a férfi jár a fejemben és megőrülök annyira kivánom.

Csak azt nem tudom, hogy ha megcsalnám a párom hogy bírnék utána tükörbe nézni. 21/l

2016. ápr. 21. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4 éve vagyok együtt a párommal de soha nem csaltam meg. Akárhányszor udvaroltak vagy hasonló mindegy milyen helyes volt vagy kedves elküldtem. Ha szeretsz valakit hûséges vagy. Ennyi.
2016. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 köszi. Nem érzek a kapcsolatunkban semmilyen problémát.
2016. ápr. 21. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:

4-esnél a pont, rövid, tömör, lényegre törő.

Elárulom kedves, hogy az életben folyton jönnek majd a férfiak, akikkel lefeküdnél. Ha párkapcsolatban vagy, házas vagy, az nem azt jelenti, hogy nincs többé kísértés. Mert ott van, folyton. A kérdés, hogy mit kezdesz vele. Elnyomod, vagy engedsz neki. A döntésed alapján derül ki, hogy milyen ember is vagy valójában.


Én nem csaltam meg, de majdnem megtettem. Ma már örülök, hogy nem tettem meg. Elhanyagolt, folyton szekált, hogy "nem vagyok igazán nő". Aztán jött egy másik férfi, akinek igazán nő voltam, de nem tettem meg. Végül a barátom csalt meg egy másikkal, és olyan jó érzés még a mai napig kimondani, hogy ő lépett félre, nem én. Nem vághatta a fejemhez a szakításnál, hogy én sem voltam jobb. Nekem megérte.


28/n

2016. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy érzem, hogy bárcsak később ismerkedtem meg volna a párommal, amikor már tapasztaltabb lettem volna a párkapcsolatok terén. Sajnos, azt gondolom, hogy néha meg sem tudom különböztetni, hogy szeretem-e még vagy csak ennyire ragaszkodok hozzá. Azt,hogy ne legyen többé az életem része, elképzelni se tudom.

2016. ápr. 21. 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Én megcsaltam, kétszer. Már 8 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok és a mai napig nem mondtam el neki, "amit nem tudsz az nem fáj" alapon.

A 2 eset pedig akkor történt amikor másfél éve jártunk, nagyon leült a kapcsolatunk a szex sem volt olyan és nagyon sokat bunkózott velem. Amikor először megcsaltam, nem volt jó, mert azonnal bűntudatom lett, és a pasi se volt a topon.

A második alkalom viszont maradandó volt... de pont elég ahhoz, h belássam h igazából a férjemet szeretem... utána talána lelkiismeret talán egyéb okokból sokkal jobban odatettem magam, és valahogy ő is megérezte rajtam a bizonytalanságot ezért elkezdett ő is jobban odafigyelni rám. Azóta minden tökéletes.

Ha akkor nem csalom meg, lehet h lassan felőrlődünk egymás mellett, és szakítunk.


Viszont mostmár nem mondanám el neki semmiképp, mert nem hiszem h el tudná viselni, és már túl rég volt.


Pont a leggaykoribb eset a mienk amikor megcsalod a párod, és csak utána jössz rá h mennyire szereted őt. Az ilyen esetek általában filmbe illő szakítással és hosszú-hosszú szenvedéssel zárulnak. Ha titok marad örökre, talán csak a pozitív mellékhatásai maradnak meg. Igaz a lelkiismereted már sosem lesz teljesen tiszta.

2016. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
21-éves vagy még élned kellene,tapasztalatot gyűjteni....17-évesen lekötötted magad,persze,hogy szereted, ő volt az első és egyetlen...De később hidd el ha kicsit megkopik a "láng",úgy is kibukik ez az egész . Tapasztalt feleségként mondom,mindenki fiatalon élje ki a vágyait és utána tervezzen tartós párkapcsolatot,mert negyven évesen nagyon fogja bánni,hogy egy valakire szentelte az életét.
2016. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!