Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a fiatal lányoknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a fiatal lányoknál?

Figyelt kérdés
Most kort nem írok de azt tapasztaltam a fiatal lányok között hogy dugni nem akarnak de mondjuk szopni vagy csak kiverni egy felnött férfinek az tetszik nekik.
2016. máj. 17. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
198. §, bocsánat.
2016. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

14-16 éves kislányok nagyon igényesek lehetnek,ha facen megismert 27 éves pasit szopkodnak...

Amúgy szerintem ők még szüzek,ezért nem akarnak szexelni.

20L

2016. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha itt mindenki annyira vágja a törvényt és a jogot nekem is lehet segíteni.:D ez volt az off


Azért,mert szűz lányokról írhatsz,akik fiatalok. Izgi vagy számukra és szeretnének tőled kapni egy kis kényesztetést,de mivel szüzek máshogy adják vissza. Még a szex sok lenne nekik.:)

2016. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy te rendőr, mert nagyon sután foglamazol. Egyébként simán rád húznák a hatalommal való visszaélést. Egyébként pedig, a társadalom nagyon nem nézi jó szemmel ha 27 éves férfi 14-16 éves leányokkal létesít szexuális kapcsolatot. A törvény betűje itt engedékenyebb mint a közvélekedés. Tehát ha ez, egy rendőrről kiderülne, még ha nem is büntethető a cselekmény, sanszos ogy rövidúton leszerelnék, vagy rávezetnék hogy szereljen le. Hiszen, kis hazánkban a rendőrség megítélése így is különösen pocsék, nem kellenek a testületbe olyan személyek, akik mégtovább rontják a rendőrsék amúgy sem veretes renoméját.
2016. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A 20. századi társadalom talán nem nézi jó szemmel, de ha 27 éves, és a lány benne van 16 évesen is, az nem bűn. Az erőszak már igen.

Szerintem mindenki azt csinál amit akar. Nem embert ölnek, csak szexelnek. Senkinek nem ártanak vele.

2016. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
"nem nézi jó szemmel a társadalom" "közvélekedés" ...ugyan már, pusztán az irigység az, ami beszél a "köz"-ből
2016. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Lövésem sincs mire gondolsz mikor fiatal lányokat mondasz. Gondolom 18 -24 re gondolsz. De lehet h te kiskorúakról beszélsz. Én ilyet nem vettem észre. Ők szeretik ha beteszik nekik XDDD. Szerintem ne általánosítsunk lehet a környékedbeli lányok ilyenek
2016. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem tudom, én még nem őróbáltam
2016. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hm...

Az itt a legfontosabb kérdés, hogy miért nem a saját korosztályodból ismerkedsz...?

Azok a lányok, akik kiverik a brédet, gyakorlatilag élettapasztalat alapján még gyerekek...

A lehető legbefolyásolhatóbb életszakaszban ráadásul...

És ha csak ilyen korú, gondolkodású lányokkal tudsz kapcsolatot teremteni, akkor ott nagy a baj...

Nem mellesleg lányos apukaként ha a lányonat egy 27 éves pali akarná megdugni, és még sopánkodna is hogy miért csak kézimunka volt...

Hát tesó, lehetsz rendőr vagy bármi, az tuti hogy nem úszná meg...

2016. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nahát, szoliban nem gyakorizni kéne :D

Én semmi pénzért nem érintkeznék sem orálisan sem máshogy olyannal akit egyáltalán nem szeretek...

És szerintem jó kis ribiket találtál :D

16/L

2016. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!