Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a fiatal lányoknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a fiatal lányoknál?

Figyelt kérdés
Most kort nem írok de azt tapasztaltam a fiatal lányok között hogy dugni nem akarnak de mondjuk szopni vagy csak kiverni egy felnött férfinek az tetszik nekik.
2016. máj. 17. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem fáj.

Amikor a pasi nagyon erőszakos, nagyon erőlteti a szexet, még mindig könnyebb így megszabadulni, mint ha a végén megerőszakol, vagy durván megkefél, ami ugyebár fáj.

2. Nem lesz belőle gyerek.

3. A dugást sem élvezik, de ez kevésbé intim, nem kell annyira beleadni magukat, sokkal személytelenebb.

2016. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
értem, hogy mire gondolsz, de ez a "kiverni egy felnött férfinek" dolog elég pedo-ra sikerült. Amúgy amit az első írt az lehet az igaz. Nekem volt egy barátnőm, aki szerint a szopás az olyan semmi, az nem szex vagyis, ha csak úgy tetszikből leszop valakit az olyan mintha kezet fogna vele. Ezt gondolta. Komolyan. 21 éves volt.
2016. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én 27 éves vagyok és 14-16 közötti lányoknál tapasztaltam ezt.
2016. máj. 17. 13:03
 4/21 anonim ***** válasza:

De hogy lehet ilyet tapasztalni? Mert nyilván nem úgy, hogy az utcán sétálva egy 14-16 éves csaj leszólít, hogy kiverhesse neked...

42/f

2016. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Fb- on iamerkedek velük aztán találkozunk. De kezdem unni mert igazán szexet nem nagyon akarnak csak játszadozni.
2016. máj. 17. 13:09
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Rendőrség kedveli ezt.
2016. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont fordítva van. Nem szopnék le akárkit, nekem az épphogy intimebb, mint egy menet. De persze kinek a pap, kinek a papné.

18L

2016. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is intimebb az orális szex...

Mindenkit azért nem vesz az ember a szájába.

Én is csak a párommal tudom elképzelni.

De hát manapság már ki tudja... Felfogás kérdése, úgy látszik.

2016. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Bogi


A rendőrség nem foglalkozik ezzel. Hidd el mélyrehatóan foglalkozom rendőrséggel. Éppen szolgálatban vagyok :D

2016. máj. 17. 13:14
 10/21 anonim ***** válasza:
Bár a 12. életév felett konszenzusos szex esetén valóban nincs szexuális erőszak, 14 felett pedig a szexuális visszaélés alapesete sem, ha tényleg rendőr vagy, kérdező, és ez kiderül az ismerkedés során, a szexuális visszaélés privilegizált esete [Btk. 192.§ (4) bek.] megállhat ellened, tekintve, hogy annak az elkövetési módja a hatalmi vagy befolyási viszonnyal való visszaélés. Ez rendőr és állampolgár között megvan.
2016. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!