Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiatal,15-16 éves lányoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal,15-16 éves lányoknál is használ a fogamzásgátló, és ha igen szex előtt kell bevenni mennyi idővel?

Figyelt kérdés

Milyen hatással van a szervezetre?

Használ-e ilyen korban?

És most csak normális válaszokat kérek ,ne olyanokat ,hogy minek kell neked fogamzásgátló 15-16 éves korban.


2014. okt. 26. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt rendszeresen szedni kell és hosszú távon elvileg káros.
2014. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek neked fogamzásgàtló 15 évesen?
2014. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal minden korban hasznal, de en legalabb egy honapig szednem elotte. A fogamzasgatlo nem egy nap alatt hat. Nem szedtem soha es nem is fogok, de en igy tudom.
2014. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 alatt nemigen írják fel, de nem úgy működik, hogy szex előtt egyszer beveszed, és kész. Hanem felírja az orvos, és a menstruációs ciklus adott pontjától minden nap a nap azonos időpontjában be kell venni, és akkor az első x db bevétele után véd.
2014. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Neaggodj felirjak akkor is! 16 eves leszek 1honap mulva es lassan mar 1 honapja szedem! Nagyon figyelmesen olvasd el a betegtajekoztatot hogy a kulonbozo esetekbe mit kell tenned. A menstruaciod elso napjan kell elkezdeni es folyamatosan minden nap ugyanabban az idopontban kell bevenni,ha elfogy akkor 7 napig nem szedsz semmit( ilyenkor jon majd meg) es a 8.napon ismet elkezded szedni a kovetkezo levellel! Altalaba az elso level beszedese utan vagy vedett,csak vigyazz arra hogy minden nap majdnem ugyanakkor szedd be,ne maradjon ki egy se! Igazabol en mar lassan 1eve egyutt vagyok a baratommal,es ugy gondolom hogy inkabb a fogamzasgatlo ilyen korban mint egy abortusz! Tudom mashogy is lehet vedekezni ,de az ovszerrel egyszer mar volt egy balesetunk,ami utan rogton esemeny utani kellett,es azota nem kivantam annyira,mert mindig paraztam. Szoval ha komolyan gondoljatok a dogot es nem csak ilyen par hetes/honapos dolgorol van szo akkor a fogamzasgatlo;) es azert az se az utolso hogy a parod es te is jobban elvezed majd gumi nelkul,csak vard majd ki! Az elso honapba kell meg az ovszer;) remelem tudtam segiteni:)
2014. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!