Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha nem a menstruaciom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem a menstruaciom elso napjan kezdem el a Tri Regol fogamzasgatlo szedeset?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a betegtájékoztató szerint aznap kellett volna elkezdeni, akkor igen, baj. Ne várj az első hónapban semmilyen megbízható hatást tőle.
2014. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

olyan szépen leírja a betegtájékoztató...mennyivel egyszerűbb itt megkérdezni, mint elolvasni?


Az első Tri-Regol 21+7 bevont tablettát a havi vérzés első napján kell bevennie (ez a nap az, amelyen a menstruációs vérzés kezdődik). A Tri-Regol 21+7 bevont tabletta szedését a buborékcsomagoláson a hét aktuális napjának nevével megjelölt bevont tablettával kezdje (pl. ha kedden jelentkezett a havi vérzése, akkor a kedd feliratú bevont tablettát válassza). Ezt követően a hét napjainak sorrendjében haladva szedje a Tri-Regol 21+7 bevont tablettát, amíg a csomag kiürül. Abban az esetben, ha csak a menstruáció 2-7. napján kezdi el a Tri-Regol 21+7 bevont tabletta szedését, akkor az elkövetkező 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (pl. óvszer, pesszárium) is alkalmaznia kell - ez azonban csak az első csomag szedésének ideje alatt szükséges.


kezdheted a 2-5. napján is a menzeszednek, de akkor biztosan nem véd azonnal, legalább 1 hétig védekezni kell

2014. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2.hozzászóló! Örvendek, hogy "zseni" vagy! Nem anyanyelvemen írta a betegtájékoztató a használati utasítást azért nem volt világos, barátnőm ajánlotta hogy mihamarabb szedjem és hat is! Köszi, hogy kigoogleztad a magyar megfelelőjét miután már bevettem egyet, a te flegma válaszoddal már semmit nem érek!
2014. okt. 18. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bunkózni az utolsó válaszolóval, hiába nem magyar nyelvű a betegtájékoztatód, ugyanúgy megteheted, hogy beütöd google-be magyarul, és elolvasod. Inkább egy köszönömöt kellett volna mondanod, hogy vette a fáradságot, és kikereste neked.
2014. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok


honnan is kellett volna tudnom, hogy az a bajod, hogy nem az anyanyelveden íródott a tájékoztató és nem az, hogy el se olvastad?


és tudod, a google a barátod, tehát ha nyelvi bajod van, akkor kikeresed, minden gyógyszernek fent van a tájékoztatója


ha meg már elkezdted szedni, akkor úgyis mindegy...a barátnőd biztos jobban tudja, mint a tájékoztató


4-nek..köszönöm

2014. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem mit kellett volna tennem, hanem a következményekre voltam kíváncsi, Ti pedig azt osztjátok, hogy hogyan kellett volna! De majd veszek egy időgépet és visszaugrom arra a napra, köszi!
2014. okt. 19. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már nem voltál képes előbb gondolkodni, mint cselekedni, legalább ne neked álljon már feljebb...
2014. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogjatok soha megerteni, hogy az elmult tortenteken mar nem tudok valtoztatni, az elkovetkezendokhoz kertem valaszt!
2014. okt. 19. 19:28
 9/9 Regia válasza:
szia hétfőn fog meg a telefont és kérdezd meg a egy nő gyógyászt, ez a legtisztább ő biztos tudja a választ de nem hiszem hogy akkora baj ha 2dik nap vetted be.
2014. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!