Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy az átlag farokmé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az átlag farokméret 12-13 cm? És 20 cm csak a férfiak 3%-nak van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 02:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Félreértesz barátom :)

Ironizáltam csak...

Nincsenek méretproblénáim, és a szexuális életem is kielégítő... :)


Viszont van két dolog, amire felhívnám a figyelmedet:

1- nem minden punci ugyanakkora, mint ahogy a cerkaméret is különböző...


2- ááá ezt inkább nem írom le, mert csak vitát generálnék :)

Azt meg nem akarom, mert csak csajokkal szeretek vitázni ;))))

2016. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Figyelj azért a vaginákban való eltérés nem ugyanaz mint a péniszméretekben való eltérés, mert míg a testeden kívül van hely bőven a faroknak, addig testen belül csak korlátozott hely áll rendelkezésre :)

Szóval lehetne elvileg 1 méteres farkad is, nem rondítana bele a belső szerveid dolgába, de ha 1 méteres puncija volna a nőnek akkor valahol a feje tetején lenne a kivezetése :)


Ezért vaginák esetében 10 cm, +- 2 cm. Hiszen ha 20 cm lenne egy vagina, akkor tuti nem lenne petefészke a nőnek, mert nem lenne hely neki. Vagy a gyomrának kellene kisebbnek lennie :))

2016. máj. 17. 13:36
 33/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a vagina egy igen tágulékony testrész. Értjük, hogy szerinted a max 12 centi a kielégítő, nagyon sokszor elmondtad, most elfog-adhatod azok álláspontját is, akik szerint rendben van egy 18-20 centis farok is.
2016. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

18-20


Teljesen rendben van, legyen boldog a nagy fa..ával az akinek akkora :) Csak tény, hogy az elég ritka, sokkal ritkább mint amennyien azt állítják, hogy akkora van, mert érdekes technikákkal mérik, hogy ne használjak negatívabb minősítést :))


És itt most arról volt szó, hogy mekkora az átlag. Egyértelmű, hogy az átlag nem a 18-20 centi. Olyan mint a 48-as láb...szerinted az átlag? Nem, ha akkora lábat látsz ámuldozol, csodálkozol, nem tudod elhinni amit látsz. Ugyanígy a 18-20 centis farokkal, ritkaság számba megy.


Lehet, hogy nagyon szép látvány egyeseknek, de a lányok többsége számára csak fájdalmat jelent, nem élvezetet. De ha megtalálja azt a nőt, akivel összeillenek nemi szervek tekintetében, biztosan kielégítő szexuális életet élhet.

2016. máj. 17. 16:59
 35/41 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező mi ertjük mi a te bajod! Míg mindenki a nagy után ácsingózik addig a kisebbeknek a tulaja nem kell senkinek. Az átlag 17 cm minimum. Az alatt mind kicsi nem átlagos.
2016. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

35


Te egy nagyon buta válaszoló vagy! a 28 %-odon meg is látszik. Hol olvastad azt, hogy 17 cm az átlag te buta? És ráadásul odabiggyeszted, hogy MINIMUM. Az átlagnál nincs minimum te ökör, ezen is látszik mennyire pontosak az információid :) Melyik bulvárlapban olvastad, hogy annyi az átlag, vagy melyik valóvilág "médiasztár" szájából hallottad? Olvass tudományos oldalakat, ne szar bulvárt!

2016. máj. 17. 17:28
 37/41 anonim ***** válasza:
A 33-dik válaszolóval értek egyet, ha lepontozol, ha nem 'kedves' kérdező.. :D 15,23voltam.;)
2016. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Kedves 37-es válaszoló. Azzal egyetértesz, hogy az átlag 12-13 cm?
2016. máj. 18. 15:50
 39/41 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a 22 centis farok az átlagos, én ilyet nem is mondtam. Én még ki is emeltem, hogy bár nem colostokkal járok dugni, szerintem én átlag felettiekkel találkoztam zömében. Én csak arra reagáltam, hogy elkezdted leszólni a nagyfarkúakat.
2016. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, ne legyel mar ennyire buta.. azért értek egyet a 33válaszóval, mert "fogadd el mások véleményét is." Értehető mostmár.? :D de nem szeretnék többet hozzászolni inkább, mert szerinted, akkor iS CSAK NEKED lehet igazad..mikor ez elvileg gyk.. és ha kérdezel valamit, bizony olyan válasz is étkezhet, ami neked nem tetszik.!Helo
2016. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!