Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy az átlag farokmé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az átlag farokméret 12-13 cm? És 20 cm csak a férfiak 3%-nak van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 02:00
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
71%

"Nőként mondom,hogy az átlag kb 16 cm lehet.Tapasztalataim alapján."


Ti vonalzóval csináljátok az elôjátékot, vagy tolómérô van beépítve a m.ffodba?


De tényleg: honnan tudod, hogy hány centi az adott farok?

Bemondásra?

2016. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
ma 12:55 Hm. Inkább vagyok rinyagép, mint egy kétszínű gerinctelen humanoid. Amúgy bizonyára őszinte az írományod a sok :D-el.
2016. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
12%
15ös vagyok. :D Kérdező, annyira gyerekes vagy még komolyan mondom.. azon irigykedsz,és rinyálsz, h a páromnak 20centi.. Volt egy egyszerű kérdésed, megkaptad rá a választ nem.? :D mert neked az most jobb lett volna, ha azt írom, h a 12-13cm az átlag, ha szerintem nem.?!! ... Nem értem mit kell tagolni, h a 20cm ezért jó,és ezért nem.. Válaszoltam a kérdésedre,es ennyi.Arról nem tehetek ha téged ez bánt. Nahello. :)
2016. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

23


Attól, mert a párodnak 20 centi, még nem az az átlag :D Ő átlagon felüli, és valószínűleg élvezet helyett jó sok fájdalmat okozott a kis 10 cm-es puncikádnak. Vagy lehet, hogy kur,,,..v@ jó vizuális élményt nyújt és nálatok a szex annyiból áll, hogy ő veri te meg masztizol a látványra :))

2016. máj. 16. 17:49
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem írta, h a páromnak átlag a mérete..:D Hol olvasol te ilyet.? :D

De látod.! Újra igazam van, mert egy gyerekes gondolkodásod van..! H a fenébe jön ide, az h nekem fajdalmat okoz-e az aktus(tudom,Te ilyen szavakat nem ismersz),megint túlmagyarázod, volt egy kérdésed,én pedig válaszoltam rá..De nézzük akkor utoljára.: SZERINTEM(!!!) a 12-13cm az nem átlagos,hanem kicsi. :D Remélem már érted a válaszomat,és a lényeget ki is veszed belelőle..

2016. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Ja, és ha ennyire,de ennyire kiváncsi vagy..

Hidd el, nem abbol áll a szex h verem a f...at.;) Sajnálatodra.:D Tökéletes a szexuális életünk,köszönöm. :*

2016. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Igen csakis SZERINTED kicsi. Mert hivatalos állás szerint a 12-13 az átlag. Ebbe bele kell törődnöd...
2016. máj. 16. 20:46
 28/41 anonim ***** válasza:

Fú gyerekek :)

Szóval...

Kinek ez jön be, kinek az...

Igen, sok csaj szereti a nagy méretet...

És tényleg kicsi a rudid...

De nem ez a lényeg

Hanem, hogy tudod e hogy mihez kezdj vele...

Ha egy nő szerint kicsi a cerkád, az a saját szubjektív véleménye...

Ezen nem kell megsértődni...

Ez van...

Keress olyat, akinek elég vagy.

És máris itt az ürügy, hogy váltogasd a csajokat;)


És van még két előnye a kis méretnek:

-a csajok könnyebben kapják be tövig

-hamarabb rá tudod venni a popsiszexre ;D



Na, de viccet félretéve.

Nekem 14 cm (direkt lemértem, hogy ne dobálózzak légből kapott számokkal)

És azt tapasztaltam, hogy amennyiben tudsz igazi férfi lenni az ágyban, akkor azért a nők nagy részét boldoggá tudod tenni...

Ha ügyes vagy akkor nem is kicsit... :)

Azon meg ne akadj ki ha valaki azt mondja hogy kicsi a cerkád...

Hisz gondolom neked is van elvárásod a nőkkel szemben...

Akkor nekik miért ne lehetne?

33 éves családapa vagyok...

(pedig még a kukim is kicsi) :D

2016. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ugyanitt várok minden törődésre vágyó,

Vagy épp béna pasival megáldott lyányok jelentkezését

Kötetlen diszkrét kapcsolatteremtés céljából... ;DDD

Most újra elolvastam a kérdést

És Kiderült, higy nem is kicsi a péniszem, mint ahogy hittem...

Hanem a statisztika szerint, "átlagon felüli"... :))))


A családapa :)

2016. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Nem kicsi a kukid, csak elbutított a társadalom, hiszen elhitette veled azt ami nem igaz. Teljesen oké, átlagos méretű farkad van, ezzel szemben komplexusaid lettek a médiából ránk zúdított maszlag miatt. Szard le, hogy mit erőltet rád a bulvár. Olvass tudományos oldalakat, folyóiratokat és biztos nem fogsz ilyen badarságokkal ezekben találkozni, mint az, hogy a 14 cm kicsi.


13 cm a farkam és a barátnőm még életébe nem tudta tövig bevenni a szájában, és mindig fájt az anál, ezért ritkán csináltuk. Mindig azt hangoztatta, hogy túl nagy a farkam. Hát persze, hogy az, hiszen neki 10 cm körül van a vaginája, úgy mint minden más nőnek is, hogy ne lenne ahhoz képest nagy a farkam?


Rakj oda egy méterest a hasadhoz a farkad tövétől, és húzz egy vonalat a 20 cm-nél és képzeld el, hogy akkora a farkad. Szerinted az reális, hogy az átlag farok köldökön felül ér? Ekkora badarságot..

2016. máj. 16. 23:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!