Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy az átlag farokmé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az átlag farokméret 12-13 cm? És 20 cm csak a férfiak 3%-nak van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 02:00
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
nekem 19 cm de lány joban felizgat akkor 20 de azért nem hiszem h 3%-nak van akkora viszont az átlag közelébe van az általad emlitettnek :)
2016. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
72%

Nőként mondom,hogy az átlag kb 16 cm lehet.Tapasztalataim alapján.A partnereim több mint felének tényleg 16 vagy annál nagyobb volt.

Ha valakinek kicsi van,azt egy nő nem fogja neked szóvá tenni,úgyhogy mielőtt egy 12cm-s farkú pasi azt hiszi,hogy neki nagy van,csak mert a csajok eddig nem mondták,hogy kicsi,az téved.Csak azért nem mondjuk,mert nem vagyunk bunkók és nem akarunk megbántani.


Plusz ha valakit szeretek,akkor úgysem számít,hogy mekkora van neki.

2016. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem, nem nagy a 12, senki se mondta, csak azt, hogy semmi probléma nincs vele. A női hüvely, kb. 10 cm hosszú, úgyhogy a 12 tökéletes lehet. A nagyon szélsőséges értékek a rosszak.


És remélem normálisan mértétek, nem a hasfaltól. Amúgy ennyi partnered volt? :P Mert most 4-5 ember alapján ne akarj messzemenő következtetéseket levonni, akik lehet csak mondták neked... és tudod kevesebbet sose mondanak.


ma 05:40


Nem a nyugalmi állapotban lévő péniszekről akartam statisztikát csinálni. Csak azt támasztottam alá, hogy vannak téves sztereotípiák, pld. a kínaikkal kapcsolatban, vagy a testmagassággal kapcsolatos összefüggések gyártásánál, mert látod, nekik se 10 cm a merev farkuk, átlagban. Amúgy szerintem az emberek túlnyomó részének vérpénisze van... de mindegy biztos, hogy nem teljesen baromság a kutatás, csak nem 148 húspéniszű kínait néztek.

2016. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Szép volt a mentés azért a végén XD. Hát igen legalább egy nő itt bevallotta, hogy a 12cm az TÉNYLEG átlag alatti kicsi méret, ergo 100%, hogy nem nyújt olyan vizuális ingért mint egy 16-18cm-es.. Engem rengeteg negatív "tapasztalat" ért a kicsi és vékony 12cm-es átlag alatti méretem miatt, a nőknek számít a méret a kicsit tolerálják egy ideig, de sokáig nem, rosszabb esetben agyoncsalják a kisfarkúakat, hisz minden nőnek igénye van..
2016. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Kerdezo.! Szerintem nem atlag meret,hanem kicsinek szamit.. Paromnak 20-22cm es hazudni nem tudta volna, mert enis ott voltam amikor lemerte. :D /N
2016. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

#15

Ha lemértétek, akkor miért nem tudod, hogy 20 vagy 22 cm?


Én nem tudom, mennyi az átlag, őszintén szólva a szemmértékem is elég botrányos, meg nem is colostokkal szoktam ágyba bújni, de szerintem én általában átlag felettiekkel találkoztam (18-23 centi). Mondjuk nekem a vastagság jobban számít, mint a hossza.

2016. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

14es, nagyon akarod hallani, hogy a farkad miatt szívsz, mi? :D


igen, egyértelmű, hogy a 12 cmes farok nem nagy, viszonylag kicsi. de ne akard már más szájába adni a szavakat :D még aki le is írta, hogy kicsi, ő is odatette, hogy attól még lehet jó, és főleg nem számít, ha az ember szereti a farok tulajdonosát :D


szóval a bajaidat fogd másra, te kis rinyagép :_D

2016. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Még, hogy 20-22...hát gondolkodjunk mielőtt írogatunk hülyeségeket...a herezacskót nem kell megmérni amikor le akarod mérni a farkad hosszát...tényleg nem alulról kell, akkor nekem is megvan a 18-19 cm :))

A farok felső része felett kell közvetlenül, oda kell rakni a tövéhez, kétlem hogy 22 cm lenne, mert azzal sikeresen ivartalanítana téged :)

2016. máj. 16. 13:12
 19/41 A kérdező kommentje:
Ja és rendeltem én 20 cm-es műfarkat, hogy játszadozzunk a barátnőmmel vele, de teljesen használhatatlan, be sem tudom dugni neki, ha pedig egyszer valahogy becsúszik, síkit is könyörög, hogy húzzam ki és dobjam a fenébe. 10 cm-es vaginának minek lófarok én ezt nem értem...
2016. máj. 16. 13:15
 20/41 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, a nők sem egyformák. Van, aki élvezi a nagy méretet.
2016. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!