Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17-20 centi az átlag akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-20 centi az átlag akkor miért hazudnak a népnek?

Figyelt kérdés

Lassan már mindenki tudja hogy legalább annyi valós minimum 18 cm el rendelkező van mint mondjuk aki ek csak 15. De inkább több!


Akkor miért azt súlykolják az emberbe hogy ne aggódj fiacskám a 14-15 cm a magyar átlag stb. Amikor ez nem is igaz! Az még a méreten aluli kategória!!


2016. máj. 13. 03:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom ezt hol olvastad de marhaság..


Az átlag igenis 14-15 cm..

2016. máj. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%
Az átlag 13-16 cm.
2016. máj. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Látjátok erről beszélek! Tegyük fel 1000 emberből van 200 nak 15 centije, azért mondják hogy a 15 az átlag hogy az a 200 ne váljon veszélyessé magára és senki másra ha azzal szembesülne hogy ő kicsi!
2016. máj. 13. 03:56
 4/34 anonim ***** válasza:
66%
Az átlagos péniszméret hazánkban 13-16 cm.
2016. máj. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%
A saját tapasztalataimból kiindulva valóban sok pasinak van nagy,17-20 centi körüli.Az első barátomnak 18 volt,ezért valahogy automatikusan ahhoz viszonyítok:amit annál kisebbnek érzek vagy ránézésre kisebb,az nálam kicsinek számít:D Eddig az összes magas pasinak,akivel voltam 17-20 cm volt(annál nagyobb viszont nem hiszem),az alacsonyabbaknak pedig kisebb.Nyilván nem mértük le,de ránézésre és érzésre lehet egy körülbelüli értéket mondani.
2016. máj. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

Mekkora fasság ez a kérdés...! :)

Most őszintén, szerinted kit érdekel az a pár centi, szám szerűen 18-15=3 cm?

Aki ilyenen stresszel, az számomra nem férfi.Nekem a legjobb szexem egy kb. 12 cm-essel volt. ** Annyi volt a titka, hogy ő valóban nekem akart örömet okozni.

2016. máj. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%

A pasik túl lihegik ezt a dolgot,2 pasim volt eddig mindkettőnek 15cm körüli volt,és nagyon jó volt mindkettővel a szex.

Szerintem ez a méret a jellemző a magyar férfiaknál.

A vastagságnak nagyobb szerepe van,és az a döntő ,hogy a férfi tudja használni,és ne legyen korai magömlése.

20/L

2016. máj. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
akkor én eddig nagyon átlag alattiakat fogtam ki... :) Eddig egy 20 centi körüli péniszt láttam csak, 17-20 centi közötti volt talán kettő, majd 13-15 centi között a 70-80 %. Ám kétféle átlagméretű férfi létezik: aki elégedetlen, ők átlag alattinak gondolják magukat, illetve az elégedettek, na ők meg nem átlag felettinek, hanem különleges mérési módszereiknek köszönhetően 16-18 centiket mérnek. :D Tehát az átlagosok közül mindenki elégedetlen, mert aki mégis elégedett, az már rögtön hosszabbnak is gondolja magát... :D Jó nem mindenki, de elég nagy részben!
2016. máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
És te miből gondolod hogy ennyi az átlag? Mert nem ennyi, 20 centi nagyon kevés emberek van. Szóval tájékozódj, mert nincs igazad.
2016. máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%

"Tegyük fel 1000 emberből van 200 nak 15 centije, azért mondják hogy a 15 az átlag hogy az a 200 ne váljon veszélyessé magára és senki másra ha azzal szembesülne hogy ő kicsi!"


Hány olyan nőt láttál már, aki azért ön- és közveszélyes, mert neki A, B vagy C kosaras melle van, és nap mint nap szembesül azzal, hogy vannak D és E kosarasok is? :-)))


Amúgy tudtad, hogy a G-pont kb. 5 cm-re van a hüvelybemenettől?


Amelyik nő a saját ujjával tud magának hüvelyi orgazmust okozni, annak szerinted mégis milyen hosszú a leghosszabb ujja? :-))



Még egy dolog eszembe jutott: arról, hogy hogyan készül a bemondásos adatszolgáltatáson alapuló péniszméret statisztika a gyakorlatban - feltehetően nem csak itt a Gyakorin :-)) - szerintem érdemes elolvasni, amit ennél a kérdésnél írt a 2. hozzászóló a saját tapasztalatát megosztva:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!