Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17-20 centi az átlag akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-20 centi az átlag akkor miért hazudnak a népnek?

Figyelt kérdés

Lassan már mindenki tudja hogy legalább annyi valós minimum 18 cm el rendelkező van mint mondjuk aki ek csak 15. De inkább több!


Akkor miért azt súlykolják az emberbe hogy ne aggódj fiacskám a 14-15 cm a magyar átlag stb. Amikor ez nem is igaz! Az még a méreten aluli kategória!!


2016. máj. 13. 03:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ah, bizonyítsd nekünk! Most! :D
2016. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Szinte semmit se számít hogy milyen hosszú.

A lényeg, hogy a férfi a nő hüvelyébe hatoljon vele, és a kielégítésén dolgozzon, ne a saját élvezetére koncentráljon.

Rengeteg nő amúgy sem tud elmenni hüvelyen keresztül. Tökmindegy mekkora tárgyat tuszkolnak bele.

2016. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Scav ***** válasza:
54%

szarok az átlagra, amíg jó vagyok az ágyban :D

16cm F

2016. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Akkor azért van az, hogy gyakorlatilag minden nő látott már 18 cm vagy hosszabb farkat, akinek 3-5 vagy annál több partnere volt, mert a nagyfarkú férfiak ilyen sikeresek és ennyi nővel szexelnek (persze nem mondom hogy csak a farokméretük miatt, hiszen az nincs senki homlokára írva)?
2016. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Kijön a néger a vízből térdig élő farokkal. A strandolók bámulják, összesúgnak, láthatóan róla beszélnek. Mire a néger sértődötten kifakad: mi van, maguknak nem szokott összemenni a hideg vízben?!
2016. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Most biztos le leszek pontozva,de nekem személy szerint a méret is számít,nem csak az,hogy tudja használni.Voltam már kisfarkú pasival és hiába,hogy szerettem őt,nem tudtam igazán élvezni a szexet,mert nem volt az a bizsergető érzésem,mikor behatolt.Én a kb 18 centis és vastag farkat szeretem(annál hosszab sem jó,mert az meg már fáj).Nyilván ha életem szerelmének ennél kisebb lesz,nem fog zavarni,de én szeretem a nagyobbat.
2016. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

25:


Három néger áll egy Duna-hídon Budapestnél. Senki nincs a közelben, gondolják belógatják a farkukat a vízbe a híd közepénél állva.

Az első megszólal:

-Milyen hideg a víz.

Erre a második:

-És milyen kavicsos az alja.

A harmadik válasza:

-És Vácnál milyen kanyargós a folyó.

2016. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
ha az átlag 13,5 lenne, ak a legkissebb 6 vagy mi???
2016. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, képzeld el van mikropénisz, ami akár 3-4 centi is lehet, a legkisebb pénisz is ekkora kb, rákereshetsz.
2016. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A helyesírásod átlag alatti.
2016. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!