Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ezzel próbálja belemagyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel próbálja belemagyarázni a fejembe a későbbi megcsalásait vagy tényleg lehet ilyen?

Figyelt kérdés

18F

A barátnőm 17L.

Tulajdonképpen arról van szó hogy náluk voltunk házibuliban. Ő sokat ivott,több mint fél liter tiszta vodkát. És felvittem a szobába és rámásztam de ő megkért hogy ő így nem szeretné. De azt is mondta hogy már annyit ivott hogy ellenkezni se tudna. És ekkor végigfutott az agyamon hogy mi lenne ha most nem én feküdnék rajt...

Lehetséges hogy ennyi pia után egy csaj ne tudjon ellenkezni ha valaki meg próbálja dugni?

Exnőmmel hasonló volt. Mikor félresmárolt egy másik sráccal akkor a piára fogta,és mondogatta hogy nem tudta mit csinál bla bla...



2016. máj. 15. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem kéne 17 éves fiatal lányként tajtrészegre innia magát olyan helyen, ahol akár 1 emberből is kinézhető, hogy kihasználja a magatehetetlen állapotát. Amúgy neked is gratula, hogy barátnőd kóma részeg, te meg akkor akarod megdugni. 22/F
2016. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem dugtam meg. én jófiú vagyok.

kicsit rámásztam persze mert majdnem egész este smároltunk és nagyon egymásra voltunk kattanva de aztán leállított hogy ne menjünk tovább ennél most.

2016. máj. 15. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet ilyen.
2016. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ő 17 éves lányként megiszik fél liter tömény szeszt, te meg ahelyett, hogy erről megpróbálnád lebeszélni, megóvni, részegen felviszed a szobába, és - a saját szavaiddal élve - "rámászol".


Felelősség vállalás saját magatokért és a másikért, jelent neked valamit?


Az a lány jelent neked valamit szexpartneren túl?


Ami a kérdésedet illeti, gondolom te is pontosan tisztában vagy vele, hogy az erőszakos nemi közösüléshez sajnos elég az, ha az elkövető erősebb fizikumú az áldozatnál.


Ha egy lány, nő e mellé még annyit iszik, hogy nincsen tiszta tudatánál, vagy netalán olyan mértékig részeg, hogy akaratnyilvánításra képtelen állapotban van, akkor szerint mégis milyen esélyei vannak arra, hogy megvédje magát?

2016. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a poén hogy ő mindig azt mondja nekem hogy ne aggódjak miatta nem lesz olyan hogy a pia miatt csalna meg mert ő ha iszogat vagy bulizni van a haverokkal szinte bármennyit iszik majdnemhogy józan marad és bírja...hát látom
2016. máj. 15. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, örülök, hogy az én lányom már 30 is elmúlt.
2016. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy a te problémád csak a féltékenység, mert korábban egy lány hasonló helyzetben megcsalt. Viszont ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ez a lány is olyan, hogy félrelépjen.

És igen, ha olyan magatehetetlen, hogy nem tud védekezni, akkor előfordulhat, hogy rámászik valaki és megdugja. De ez nem azt jelenti, hogy megcsalt, hanem azt, hogy akarata ellenére közösültek vele (vagyis megerőszakolták).

2016. máj. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ayazawa válasza:
Sajnos én is már elvesztettem a szüzeségem 12-évesen akaratom ellenére. Tudom milyen szar. Azt aki ilyet tesz hogy akkor duglya meg amikor vétwlen egy görény. Börtönben a heje.
2018. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úristen...

Dugja

és

Helye...

Helyesiras,nulla...

2018. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!