Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszem néha azt hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem néha azt hogy az itt fórumozók álomvilágban élnek?

Figyelt kérdés

20-21 éves csajokról van szó, hogy ez meg az sok nekik szexuális partnerként meg hogy majd ezek után nem lehet komoly kapcsolata meg ilyenek...


Úristen! 2 dolgot elfelejtenek: álomvilágban élni nem jó, másrészt pedig ami már megtörtént azon nem lehet változtatni.


21 éves csaj 7 pasival aztán jön a kiakadás hogy uramatyám mentsmegisten te sem lennél a barátnőm! A mostani barátnőm 9 az előző meg 6 pasival volt szexuálisan én meg ezeknek a többszörösével, nem értem mi a probléma?!


Egy 20-21 éves nőnek miért lenne irreálisan sok a 9? Ha 15-16 évesen elkezdi mint a döntő többség, lesz egy barátja X hónapig szünet újabb pasi újabb szünet, ha hosszabb akkor alkalmi diszkréten, közel sem sok. Kicsit furcsának érzem hogy férfiként nekem kell kiállni a nők érdekeiért, de nem is ez a lényeg, csak álomvilágban élnek... meg szerintem hazugságban is hiszen a nők döntő része sokkal több pasival volt, mint amennyit elmond, csak szimplán azért nem mondja el a többit, mert az lenne mint itt hogy "hát bottal se érnék hozzád".


2016. máj. 12. 19:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.


Nem, nem kellett volna idő a gondolkodásra, mivel össze sem jöttem volna vele anélkül hogy ismerném...

Kicsit félre értelmezted amit írtam, de nem baj, majd máskor sikerül elsőre is megérteni. :)

2016. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 datass ***** válasza:

" Ha 15-16 évesen elkezdi mint a döntő többség, lesz egy barátja X hónapig szünet újabb pasi újabb szünet..."


Tehát a kérdésben olyan normális lányokra gondolsz akik párkapcsolatot kerestek és nem szexkapcsolatot így erre vonatkozólag válaszolok:


Én a problémát ott látom (ha ezt lehet egyáltalán annak nevezni) hogy sokan maguk sem tudják mit is keresnek a másikban. Összejönnek minden jött-ment emberrel aki picit is szimpatikus számukra anélkül, hogy előtte igazán is megismernék a másikat. Így történik meg az hogy ennyire fiatalon túl vannak rengeteg partneren hiszen pár hetente/havonta megtörténik a csere.



Ez nekem mint a #2-es hozzászólónak is azt mutatja hogy a nő nem megbízható kár bele időt,energiát és leginkább érzelmeket fektetni. Magamnak ártanék érzelmileg ha túl közel engedném a későbbiekben, hiszen nem is tudja mit akar tőlem sőt önmagától... (csak egy eldobható senki vagyok a listáján?)


Számomra a szex a végső beteljesülés egy kapcsolatban amit önző módon csak azzal osztok meg akit szívemből szeretek.


Ezért...



Lehet itt pampogni arról hogy a múlt az múlt (c) és csak a jelen és a jövő számít de egy ember személyiségéről sokat elárul hogy milyen is volt régen. (hiszen a múltad miatt lettél az az ember aki ma vagy)


Az ilyen nők általában maguknak tesznek rosszat a rengeteg csalódással amit maguknak okoznak,későbbi kapcsolataikra rányomva ezzel a bélyegét.Sérülnek érzelmileg és onnantól kezdve nehezen vagy kb. sehogy nem tudnak megnyílni a másiknak. Ez pedig elkerülhető lett volna azzal az egyszerű dologgal, hogy megismeri a másikat mielőtt lefekszik vele. (nem,nem kell erre hónapokat éveket várni)

Ráadásként az állandóan visszatérő random felbukkanó exek egy ilyen nő mellett sem valami biztató :D


Szóval mint komoly kapcsolatot preferáló ember:


Inkább egy 21 éves nő 1-2 komoly kapcsolattal(több éves) mint egy 21 éves 9->n+1 férfivel a háta mögött.



Egyetértek a #9-es hozzászolóval o/



#icu75


"Én sose szégyelltem az előéletem,de nem is tudnám vetíteni mert az ágyban kiderülne gyorsan :-)"


Hidd el ha életed folyamán csak 1 emberrel lettél volna akkor is lehetnél egy tüzes,szenvedélyes szerető az ágyban. Partnerszámnak nincs köze hozzá mennyire vagy jó szerető. Ez az ember szexuális kultúrájából,bevállalóságából,vágyaiból stb fakad. :)

2016. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
Akiven 21 éves korára 9 farok járt az ri***c.
2016. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

ribi lehetne, de mivel én ennek legalább a 3x-osával voltam (bár én nem számolom) 23 éves koromra, így nekem ez a 9 kevés.


Tudod hiába mutogatok ujjal rá hogy hé te ribi 9 pasival lefeküdtél, ahogy te gondolnád, én ennek a többszörösével lefeküdtem csak azok csajok voltak. Vagyis ennek eredménye hogy én nem mutogathatok rá ujjal úgy, hogy magamra ne tennék megjegyzéseket.

2016. máj. 13. 17:04
 15/21 anonim ***** válasza:

Gondolom nem sok újat mondok azzal, hogy nőként nem magy kunszt szexuális kapcsolatra szert tenni. Átlag feletti férfiként erőfeszítéseket kell tenni érte, átlagosként melózni, átlag alattiként pedig vért izzadni. Így a nő által összehozott 9 nem olyan mintha azt férfiként hoztad össze, mintahogy 9 euró sem egyenlő 9 forinttal.

És azzal se Jöjjön senki, hogy még fiatal neg majd 30 felett drasztikusan megváltozik mert nem fog.

2016. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 icu75 ***** válasza:

Kedves 12-es! Sok mindenben egyetértek veled,de azért itt sem lehet általánosítani! Mondjuk én 21évesen az első barátomnál tartottam,17évesen jöttünk össze,én tüzes és szenvedélyes voltam akkor is és egy idő múlva jól is ment a sz.ex,mert összeszoktunk. Amikor ennek vége lett,volt pár tévedésem és kalandom is(rájöttem hogy amit én jó szexnek hittem az nulla volt). Jó ha tudod nagyon sok ember nem önmagát adja,hanem szerepet játszik és mivel ezt nem lehet hónapokig,előbb utóbb kiderül,milyen valójában és ott jön a bibi. De ezekből a csalódásokból az okosabbak tanulnak,megismerik saját magukat és igényeiket.

Amúgy azt gondolom ha te csak egy vagy két autótípust vezettél akkor azokhoz van rutinod,de el tudod vezetni a többit is de jóval bizonytalanabbul,és ez bizony látszik!(nem biztos hogy jó példa volt de biztos érted)

Nekem az a véleményem hogy ezen a volt partnerek száma dolgon a nagyon fiatalok szoktak lovagolni,idősebbek meg csak azok akiknek a szexkultúrájuk:nulla és teljesíteni is igen lanyhán tudnak(nekik éppen ezért van szükségük egy tapasztalatlan nőre,mert az azt hiszi hogy az a legjobb amit kaphat)

2016. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Persze utolsó. Ha valaki nen tolerálha, hogy a nőjén átment az egész város az biztos fiatal vagy akacsony a szexuális kultúrája. Jól van.
2016. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

15-ös ebben igazad van de fordítva is igaz a nőkre vonzakozóan. Van egy ismerősöm aki még nem volt nővel, nem olyan régen lett volna lehetősége egy fogszabályzós, szeplős, kicsit átlagosabb testalkat, pattanásos csajhoz.


A haverom annak idején azt mondta, ő már bárkit megdugna. Nos, volt lehetősége, és ekkor azt mondta, hát, inkább szűzen halok meg.


Na most ha egy ilyen nő összeszed 9 pasit, hogy a fenti példát vonatkoztassuk rá is, akkor ő is olyan csaj, akinek ingyen jöttek a férfiak? Aki ribi? Tudod mennyi erőfeszítés kell neki is ahhoz hogy lefeküdjön valaki vele? Na látod.


A másik meg az hogy a nőknek sem olyan könnyű mint te gondolod, én viszonylag "jó" pasiként pár óra alatt feltudtam szedni egy csajt. Egyrészt neki is végig kell ülni azt a pár órát, szóval ha fordítva nézzük neki is ugyanannyi idő volt felszedni engem, még akkor is ha én kezdeményeztem.


Szóval ez így kamu. Ez az elv a nőkre is ugyanúgy vonatkozik, ha bűn ronda vagy, legyél férfi vagy nő, nem lesz könnyen kapcsolatod.

2016. máj. 13. 18:30
 19/21 anonim ***** válasza:

Persze nyilván a legvisszataszítóbbaknak nyilván mindegy tök mindegy a nemétől.

Az megint más kérdés higy egy átlagos csajra is jut faszi míg az átlagos faszik nagy része bizony ba**hatja. Arról se feledkezzünk meg, hogy az elvárt testalkatért és küllemért is mennyit melózik egy fél férfi és egy nő.

És mivel még mindig a férfi tesz többet hadd ne sajnáljam már a nőket.

2016. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy sajnáld, de szerintem jobb ha inkább azt mondja hogy "hát voltam párral", ha nem akarja elmondani mennyivel, mintsem az legyen hogy azt mondja hogy "kettővel", mert mondjuk az alkalmikat ami mondjuk 8 nem számolta bele... csak olyan diszkrét megoldás volt.


Ezért mondom nekem nem baj, ha volt többel mert hát egészségére, de ha őszinte az azért jólesik.

2016. máj. 13. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!