Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszem néha azt hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem néha azt hogy az itt fórumozók álomvilágban élnek?

Figyelt kérdés

20-21 éves csajokról van szó, hogy ez meg az sok nekik szexuális partnerként meg hogy majd ezek után nem lehet komoly kapcsolata meg ilyenek...


Úristen! 2 dolgot elfelejtenek: álomvilágban élni nem jó, másrészt pedig ami már megtörtént azon nem lehet változtatni.


21 éves csaj 7 pasival aztán jön a kiakadás hogy uramatyám mentsmegisten te sem lennél a barátnőm! A mostani barátnőm 9 az előző meg 6 pasival volt szexuálisan én meg ezeknek a többszörösével, nem értem mi a probléma?!


Egy 20-21 éves nőnek miért lenne irreálisan sok a 9? Ha 15-16 évesen elkezdi mint a döntő többség, lesz egy barátja X hónapig szünet újabb pasi újabb szünet, ha hosszabb akkor alkalmi diszkréten, közel sem sok. Kicsit furcsának érzem hogy férfiként nekem kell kiállni a nők érdekeiért, de nem is ez a lényeg, csak álomvilágban élnek... meg szerintem hazugságban is hiszen a nők döntő része sokkal több pasival volt, mint amennyit elmond, csak szimplán azért nem mondja el a többit, mert az lenne mint itt hogy "hát bottal se érnék hozzád".


2016. máj. 12. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
👍
2016. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra azért sok, mert nagyon mellé kell lőni ahhoz, hogy valakivel csak egy hónapig legyél együtt, és ezt elkövetni egymás után kilencszer egy kicsit durva. Olyan mintha az illető hülye lenne ahhoz, hogy megtudja ítélni ki kell neki, és ki nem.

Mellesleg nekem 2 barátnőm volt eddig. 21 éves vagyok...

2016. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Utolso a lenyeg h maganak egy adoniszt egy pavar izmos stb sracot keress bunko lenezo csavot. Aki majd ugy is megcsalja vagy a csajnak elege lesz belole. Nem tudjak mi az a szerelem se csak divatbol jarnak.
2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez két dolog.


Ha valaki buta, s csak divatból jár, dug azzal nincs mit tenni.

De nagyon sokan egyrészt párt keresnek, de a fiú kihasználja őket. Erre vagy maguktól rájönnek s szakítanak, vagy őket ejtik... Ők aztán vagy mással próbálnak akár távkapcsolator is, ami megint nemszokott működni, vagy a fiúktól példát véve felvállaltan a pillanatnyi kellemes érzéseket keresik (ez nem ugyanaz a buta libákkal, akik DIVATBÓL dugnak bárkibel!)

Ez utóbbi lányokat, ha aztán valós párkapcsolatot keresnek szerintem semmi okuk másoknak elítélni! Főleg mert a Fiúk nagy többsége is hasonlóan gondolkozik! (csak esetleg ott az a gondolat, higy "de mi Fiúk vagyunk, nekünk lehet sok partnerünk, az menő meg alfás stb, a lámyoknak nehogy már!"

2016. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
kérdező imádlak! ;)
2016. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

de azt sem értem hogy valaki hozzászokik a szexhez, nő, aztán szétmennek jóideig szingli, na most egyéjszakázzon vagy összeszedjen valakit. Ha kialakul valami akkor kialakul ha nem nem, de legalább a szex megvolt...


Nem tudom hogy a kettő között van-e egyáltalán különbség. Számomra nincs. Nem csak nekünk vannak igényeink és nem is értem a férfitársaimat hogy miért hiszik azt, hogy egy nő 9 pasi után kukába való. A szememben inkább azt tükrözi ez hogy pajzán eleven csajról van szó, szóval inkább pozitív hogy élte az életét.

2016. máj. 12. 20:23
 7/21 anonim ***** válasza:

A kiegészítésre is

👍

2016. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 icu75 ***** válasza:
Hát igazság amit írsz,itt könnyen ítélkeznek egyesek. Mondjuk én sem tudom hogy a csajnak 1-2kapcsolata legyen csak de aztán szexből meg profi legyen,az hogy megy. Én 41vagyok voltam 6évig szingli is megvolt az igényem a szexre mindig is. Sose voltam k.ur.va de sokan egyből elítélnének ha tudnák hány férfival volt dolgom. Ha valakinek az számít hogy előtte ne járjon senki a nőben őelőtte én azt is megértem,fiatalon ez természetes. Mondjuk egy 40-50es férfinak lenne ilyen vágya na az már a kicsit furcsa kategória. Én sose szégyelltem az előéletem,de nem is tudnám vetíteni mert az ágyban kiderülne gyorsan :-)
2016. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, ha nem, van, aki nem szeret promiszkuizálni, és fontos számára, hogy a párja is hasonlóan gondolja. Minden jogunk megvan hozzá. Emellett felőlem azt csináltok, amit akartok, csak 1) ne nézzétek le azt, aki nem, és 2) hadd dönthessem már el, hogy kell-e egy ilyen életfelfogású ember nekem, vagy sem. Ha nem kell, akkor nem lesz kapcsolat, de ettől még kívánom, hogy legyen boldog az életben, no offense.
2016. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es. Az miért ékesebb, ha valaki két barátnővel volt, mondjuk két-két évig? "Olyan mintha az illető hülye lenne ahhoz, hogy megtudja ítélni 'már az elején' ki kell neki, és ki nem." :) Pl. összejöttem egy csajjal, mesélt róla, hogy szereti az állatokat, jó volt a szex is vele, de mindig sietett haza. Aztán volt vagy 3 hét, mire meglátogathattam: vagy 10 macskája, 5 kutyája, hörcsögök, tengerimalacok, madarak, meg egy ló. Ennyit arról, hogy valaha is kimozduljunk együtt. De neked biztos kellett volna még másfél év gondolkodás. És ez csak egy kiragadott példa volt. Sokszor, nagyon sokszor a kezdeti lelkesedés lecsillapodása után jön rá az ember, hogy nincs hosszútávon közös jövő, de ugye vannak rengetegen, pl. te, akik az ordító ellentétek ellenére is kitartanak, akár sok-sok évig. Nem is értem, miért ez a sok válás.
2016. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!