Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a barátnőm napokig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátnőm napokig nem érdeklődik a szex iránt, akkor gyanítható az, hogy megkapja máshol?

Figyelt kérdés
A válasza az, hogy nincs kedve hozzá. Kérdezem: megkapod mástól? Mire ő: Nem! Mondom: Oké, megbízom benned (Persze ez nem igaz, vannak kétségeim)
2016. máj. 11. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kapja meg mástól. Vannak olyan emberek, akiknek alacsony a libidójuk, nem kívánják naponta a szexet.
2016. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pszt! ***** válasza:

Mi miatt kételkedsz benne? Mióta vagytok együtt?

A nők többségénél csökken a libidó, ha mondjuk új fogamzásgátlóba kezd, vagy az is lehet, hogy fáradt. Nekem se mindig van hozzá kedvem :D

25/N

2016. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2


25 évesen azért az ember mást várna egy lánytól...Mondjuk az enyém is csak kicsivel idősebb. Nem értem ezt a lányoknál, hogy nicns kedv meg minden. Neki kell kezdeni oszt megjön a kedv.

2016. máj. 11. 22:07
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja csak azért kételkedek benne, mert mindig meséli, hogy nyomulnak rá a pasik a munkahelyen, meg, hogy milyen hírek terjednek róla, hogy ő ott a munkahelyen férfiakkal hempereg. Azt mondja, hogy nem igaz, hogy én vagyok a tökéletes számára és senki mást nem akar, de akkor is. Ha ilyeneket hall az ember azért kicsit elgondolkodik, pláne, hogy ez társul a lecsökkent szexuális elérhetőséggel is.
2016. máj. 11. 22:11
 5/12 Pszt! ***** válasza:
88%
25 évesen nyilván dolgozik. Egy 25 dolgozó nő lehet fáradt és frusztrált főleg, ha állandóan csesztetik a munkahelyén. Ilyenekkel én is szoktam a vőlegényemet szívatni, csak azért, hogy felkeltsem benne a birtoklási ösztönt. Mit is várnál még tőle pontosan? Hogy minden nap kétszer-háromszor habosra szopjon? Nyilván nem lehet fáradt. Lehet a helyében inkább elhagynálak, minthogy ilyeneket feltételezzenek rólam. De az is lehet, hogy nem adsz meg neki mindent és mivel így viselkedsz vele inkább kidob. Igen több mint valószínűnek tartom, hogy előbb kidobna és utána kefélne mással. Amit megérdemelnél, mert így beszélsz arról, akivel egy párt alkottok.
2016. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne is csodálkozz rajta ilyen hozzáállással mellett! Ad egy milyen jogon vannak elvárásaid?! Ő a párod, akivel egyenrangú vagytok nem alá fölé rendelt viszonyban, h bárkinek is lehessenek elvárásai. Csak ami mindkét félnek jól esik, az megy. A másik meg, h elég gáz, h 25 évesen még ilyen szinten vagy, h nem látod be azt, h nem minden a szex körül forog. Meg azt, h oké, h neked is vannak igényeid, csak épp azt felejted el, h neki is. És ha ezek nem egyeznek, akkor nem az van, h a Te igényeidet próbálod rá erőltetni, hanem figyelembe veszed azt is, h ő mit szeretne. Az ilyen szöveg, meg h neki kell kezdeni, oszt jó lesz, hát elég nagyfokú primitívségre vall! Ne csodálkozz, ha egy szép napon majd felnyílik a barátnőd szeme, és otthagy a fenébe, mert meg is érdemelnéd! Jobban mondva ő érdemelne jobbat!
2016. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint én voltam segg hülye amiért azt hittem, hogy egy kapcsolatban kötelezettségek is vannak. Még hogy a szex nem elvárható. Hát ilyet hallott a világ? A szex az alap fiacskám! Egy kapcsolat egyik meghatározó része a sok más mellett! De ennek is meg kell lennie, nem csak a többinek.
2016. máj. 11. 23:03
 8/12 Pszt! ***** válasza:
Apukám, neked elmentek otthonról... Kötelesség a szex? Szegény nő remélem hamar elmenekül tőled...
2016. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ennyi frusztrált nőt egy kötegben...:D
2016. máj. 11. 23:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd testileg-lelkileg egészséges, vagyis kizárható, hogy valami szervi ok (pl. pajzsmirigy alulműködés) vagy valami pszichés ok (pl. enyhe depresszió) álljon az alacsony libidó hátterében, akkor én a helyedben olyan irányban kezdenék kutakodni, hogy vajon mennyire élvezi velem a szexet, van-e (valódi, nem a kedvemért megjátszott) orgazmusa.
2016. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!