Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem valakibe, aki egyértelműen nem érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már egy ideje tetszik, az utóbbi időben érdeklődni kezdett irántam és habár tudtam, hogy milyen (nem hűséges, ismerőseimet is csak kihasználta, mégis szeretem) és azt is, hogy mit akar tőlem, belementem a játékba abban reménykedve, hogy más leszek neki. Bemondta szokásos kamuszöveket és bár tudtam, hogy kamu, de jó volt hallani. Aztán engedtem a vágyaimnak és megtörtént. A változás csupán a viselkedésében mutatkozott meg, nem beszélt már úgy, amit tudtam is, hisz úgymond végignéztem, hogy hitegeti, majd összetöri a lànyok szívét. Mégis győzött a naiv, bizakodó énem. Barataimank kijelentette, hogy ő senkivel nem folytatja. Én azóta szörnyen érzem magam és folyton ez jár a fejembe. Csak szeretetre vágytam és ez lett a vége.

2014. okt. 27. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek kínzod magad? A szíved hinni akar a mesének, de miért nem hagyod, hogy megtaláljon az akivel át is élheted?
2014. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudtad milyen, mégis belementél. Még csak Őt sem hibáztathatod érte, ez a Te sarad. Amúgy meg tudatosan ne gondolj rá. Idő kell hozzá, majd túl leszel rajta.
2014. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző! Inkább összejönni 1-2 napra Mr.Menőarcú Casanovával mint mondjuk Mr.Átlagossal vagy Mr.Nemtúlszépderendesebbarccal
2014. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!