Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha kedves vagyok vele, egy érdektelen, amikor meg épp hogy csak szólok hozzá, érdeklődik és nyomul?

Figyelt kérdés
Full bunkón viselkedett már az elmúlt egy hétben 2szer is, és én most kicsit visszavettem a kedvességből. Arra számítottam, nem is fog keresni, de meglepő módon igen, keresi a társaságom. Most egy kicsit visszafogtam magam, válaszolok neki és ennyi, a bunkó szintre nem süllyedek, de kedves se vagyok. Miért nem lehet megbecsülni egy lányt, amikor odaadó és kedves? Miért kell bunkó módon viselkedni és megbántani a másikat? (nem általánosítok, konkrétan rá gondolok, csak tőle nem akarom megkérdezni, mert úgyse tudna rá választ adni)

2014. jún. 9. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
szégyelje magát
2014. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megbecsülni egy férfit, amikor odaadó és kedves? Miért kell bunkó módon viselkedni és megbántani a másikat? (nem általánosítok)
2014. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!