Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mennyire beszélik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire beszélik ki a szexuális élményeiket?

Figyelt kérdés
Elmondják a barátaiknak? Lehetséges, hogy túlozzanak? Ha valaki férfiként pletykál, akkor valószínűsíthető, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatot?
2016. máj. 11. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelnek. 20+L
2016. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden kibeszélünk rólatok lányok, ezt akartátok hallani? Igen, minden apró részletet, sokszor bunkó hangnemben. Kibeszélitek ti is, legfeljebb finomabb, nőiesebb formában. Szóval ha a párotok haverjaival, barátaival találkoztok, jobb, ha tudjátok, hogy nemi szerveitek és szexuális szokásotok nyitott könyv számukra.
2016. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátom már az első héten finoman megjegyezte, hogy a haverja látott a buszon, amikor én azt sem tudtam, hogy ki az a srác. Fogadni merek, hogy az után, hogy körbemutogatta a képemet a baráti társaságában, más dolgokat is megosztott velük. De nem volt hosszúéletű a kapcsolat a miénk, nem gondolta ő ezt komolyan.
2016. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:

Ki hogy. Van egy haverom, aki még egy masztit se tárgyal ki. Én meg simán beszélek neki bármilyen szexuális kalandomról.

26/F

2016. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindent megbeszelunk a legjobb haverommal es igen a kepeket is megmutatjuk egymasnak .. :D 17f
2016. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nálunk férfiaknál ez szinte alap témának számít egy beszélgetésben. Szeretünk róla beszélni, na meg hencegni. Olykor-olykor néha még túlzásokba is esünk. De azért nem vitatunk meg minden apró részletet, csak nagyvonalakban, a lényeget. De ez nem jelenti azt hogy nem vesszük komolyan a kapcsolatot. Ettől független ugyanúgy szeretjük a barátnőnket, és tiszteljük. Csak nálunk egyszerűen ez nem tabu téma. A férfiak egyik fő témára mindig is a csajok és a szex volt. Ebben szerintem nincs is semmi meglepő. Mondjuk az még hozzátenném hogy habár szóban sok mindent elárulunk egymásnak, azért a legtöbben semmilyen más formában nem teregetjük ki a szexuális életünket. Tehát nem mutogatunk képeket, videókat és nem hozzuk fel a kínos szituációkat.
2016. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen szoktunk ilyet,én csak a legbizalmasabbaknak részletezem kicsit jobban.

Persze,attól még gondolhatjuk komolyan attól hogy beszélünk róla.

Túlozás? Hát passz,nekem még nem tűnt fel hogy túloznék.

De ha pl olyannal szólalkozok össze akit utálok akkor nagyképűen odatudom neki vágni ha olyan a téma hogy "legalább van nőm akit dughatok" meg hasonlók,akivel nincs bajom annak persze nem ilyen durván adom elő. De ilyenkor érdekes módon bekussol az összes és fülét farkát behúzva továbbmegy foreveralone-os fejjel.

2016. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem kérdezi senki, így hát nem mondom el senkinek.
2016. máj. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mondtam ezt-azt haveroknak de közel sem annyit mint a barátnőm, hogy milyen a farkam meg hogy hogy néz ki, mert lebukott.


szóval azért ti sokkal részletesebben beszélitek ezt ki, de azért nagyot csalódtam benne hogy ilyeneket is megoszt, mert hát azért az én farkam az az övé, és nem kéne körülírnia másoknak sem, főleg nem a barátnőinek.


De hát ez van, őszintén nekem megingott benne a bizalmam és nem is értem miért vagyok még vele. Úgy érzem mindent kibeszél rólunk, nincs is magánéletünk, lassan már meztelenkedni is kellemetlen lesz előtte. De úgy érzem megérdemli azt amit főzött.

2016. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kozel sem annyit, mint a nok.


Egyebkent 2 rendes kapcsolatban levo felnott nem beszeli ki, hogyan "furulyazol". Meg az is lehet, hogy szeretik oket.


Ahhh, ugyan.

2016. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!