Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek volt szexuális kalandja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt szexuális kalandja stoppossal?

Figyelt kérdés
Ffiak, nők, egyaránt... stopposok, illetve stoppost felvevők is írhatnak... kort is pls.
2016. máj. 11. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sosem mertem stoppost felvenni.
2016. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elrontottam. Azt kellett volna írnom, hogy nemet is írjatok :)

1-es Te milyen nemű vagy?

2016. máj. 11. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Basztak felvenni, az éri?
2016. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:D

Szerintem simán ;)

2016. máj. 11. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. Egy városnyit vitette magát egy lány, én meg ráértem, hát felajánlottam, hogy elvihetem házig is. :)


De vannak szomorú esetek is: németből olasz-horvát érintéssel mentem haza, a kocsi szügyig pakolva, sajnos még egy gyerekbiciklit is vittem haza ajándékba. Velencénél stoppolt 3 tündéri lány, akik Triesztbe akartak eljutni. Váááá, csak 1 hely van a kocsimban. Másnap Rijekában stoppolt 2 tündéri lány, és igen, pont arra mentem, és továbbra is csak 1 hely volt a kocsimban. Én ott majdnem sírva fakadtam. :D

2016. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Én nem értem, hol van ebben a szex? :) Hazavitted a csajt és örült. Szuper :P

2016. máj. 11. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Kulfoldon ramnyomult egy foszer aki felvett. Nyulkalt...stb Aztan elutasitas utan kirakott a semmi kozepen. Fiu vok. O meg homi.
2016. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. A hazavitel után felkísértem, megkínált üdítővel és aprósüteménnyel, hellyel kínált egy régi frottírszövettel borított fotelben, majd leszopott és megdugtam! Így már kerek a történet? :)
2016. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na igy mar mindjart mas ;)
2016. máj. 11. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!