Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, hogyan lett szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogyan lett szexpartneretek? 23N

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... de nem kerek priviket, bocsi. :(


Eddig 3 pasi volt nekem netrol, de a legutobbi kettovel nagyon rossz volt. Konkretan, ha ismertem volna oket szemelyesen, biztosan nem fekszem le veluk, de ha mar ott voltunk (egyikukkel szobat is bereltunk ejszakara), hat akkor miert is ne...


Eloben viszont szamomra elegge impossible mission szexpartnert meg ugy altalaban kapcsolatot talalni. Nagyon felenk vagyok, es az eppen atlagos szintet elero kulsom sem segit. Bulikban nem erzem jol magam, de a kulsommel ott is inkabb csak kirohognenek a ferfiak, hogy mit akarok en ott?


Neten baromi kenyelmes, mert csak elkuldom a kepem, aztan ha nem tetszik az illetonek, amit lat, akkor koszonjuk, ennyi volt. :D de ugye irtam, hogy ez mar nem igazan opcio a csalodasok miatt.


A kornyezetemben szerintem nincs eppen olyan srac, aki ne lenne foglalt vagy egyaltalan, akit ra akarnek venni ilyesmire. Egy ferfi szerelmes belem, de azzal meg nem tudok mit kezdeni.


Szoval, lanyok, ha valakinek volt mar ilyen kapcsolata, az hogyan csinalta? Hatha tudtok otleteket adni. Persze, fiuk is irhatnak ez ugyben. :)


Komoly kapcsolatot egyaltalan nem akarok.


Es bocs, ha sirankozos lett valamely resze, egyaltalan nem az onsajnalat a celom, hanem, hogy megoldast talaljak a problemamra. :)


23N


2016. máj. 10. 20:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Nőként a szexpartner keresés.. khm.. nem éppen agysebészet. :D Nyilván pár beszélgetést követően már vágod hogy milyen mentalitású, milyen érzelmi intelligenciájú az a férfi.. Igen.. konkrét találkozó alkalmával, amolyan válogatórandi. :) Mi lenne veled te ha férfi lennél, mint én. :D Egyáltalán senkit nem találok aki ilyesmit keresne.. sajnos. :(
2016. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!