Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, hogyan lett szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogyan lett szexpartneretek? 23N

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... de nem kerek priviket, bocsi. :(


Eddig 3 pasi volt nekem netrol, de a legutobbi kettovel nagyon rossz volt. Konkretan, ha ismertem volna oket szemelyesen, biztosan nem fekszem le veluk, de ha mar ott voltunk (egyikukkel szobat is bereltunk ejszakara), hat akkor miert is ne...


Eloben viszont szamomra elegge impossible mission szexpartnert meg ugy altalaban kapcsolatot talalni. Nagyon felenk vagyok, es az eppen atlagos szintet elero kulsom sem segit. Bulikban nem erzem jol magam, de a kulsommel ott is inkabb csak kirohognenek a ferfiak, hogy mit akarok en ott?


Neten baromi kenyelmes, mert csak elkuldom a kepem, aztan ha nem tetszik az illetonek, amit lat, akkor koszonjuk, ennyi volt. :D de ugye irtam, hogy ez mar nem igazan opcio a csalodasok miatt.


A kornyezetemben szerintem nincs eppen olyan srac, aki ne lenne foglalt vagy egyaltalan, akit ra akarnek venni ilyesmire. Egy ferfi szerelmes belem, de azzal meg nem tudok mit kezdeni.


Szoval, lanyok, ha valakinek volt mar ilyen kapcsolata, az hogyan csinalta? Hatha tudtok otleteket adni. Persze, fiuk is irhatnak ez ugyben. :)


Komoly kapcsolatot egyaltalan nem akarok.


Es bocs, ha sirankozos lett valamely resze, egyaltalan nem az onsajnalat a celom, hanem, hogy megoldast talaljak a problemamra. :)


23N


2016. máj. 10. 20:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nézd pozitívan, a 3 srácból 1 jó volt! :) Amit pedig felhoztál negatívumként annál a 2 srácnál, az pont leginkább csak az ágyban derül ki nem netes ismerkedés esetén is. Számtalanszor hallottam már olyat, hogy tök jól elvoltak egymással, majd mikor a szexre került a sor, akkor nagy csalódás volt mindkét félnek.


Szóval szerintem ne írd le a netes ismerkedést, és ragadd meg a privátok nyújtotta lehetőségeket! :) Ahogy írtad ezt a kérdést, már az tök begerjesztő, szóval biztos fogsz kapni rengeteg PM-et, annak ellenére, hogy ezt külön kiemelted, hogy nem kérsz! :)


27/F

2016. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Tovabbra is neten keresgelj hiszen igy a legkonnyebb partnert talalni.

Mond az illetonek, hogy elotte meginnatok egy kv t kozosen es veszelgetnetek. Aztan ha szimpatikusak vagytok egymasnak akkor talalkoztok ujra szex celjabol.

2016. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Tetszel nekem, küldj képet.
2016. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
mindig a ronda lányok a legnagyobb ribik... :D
2016. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
nekem irhat barmelyik lany :D
2016. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem már meg is van a negyedik...
2016. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Anett te vagy az? :D
2016. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Megkaptam a valaszt a kerdesemre, ezert a tovabbiakban nem foglalkozom a temaval. Ki fogom torolni a listabol. Koszi azoknak, akik erdemben szoltak hozza. :)


Azokat kulon sajnalom, akik nem tudtak ertelmezni a "nem kerek privatot" mondatomat. Volt, aki eljatszotta a hattyu halalat, hogy ő nem kell senkinek, majd amikor elarulta, milyen messze lakik, mondtam, hogy bocs, de ez nem fog osszejonni. Erre megmutatta a valodi arcat, elhordott mindenfelenek, szoval kepzelhetitek, hogy ezentul meg ovatosabb leszek. Az ilyen gyokereknek koszonjetek (Yurushi, valamint asszem Thomika20 neven fut az illeto).


Nem hiszem, hogy a ronda lanyok a legnagyobb rib...ok. Egy baratnom van, aki meg szokta velem osztani az ezzel kapcsolatos gondjait, o egy szep lany. 3 ev alatt 7 pasi ment at rajta, ezek kozul eggyel volt csak kapcsolatban. Na most, nekem eddig egy kozosulesben volt csak reszem. Szerintem annyi a kulonbseg, hogy a magamfajtanak feltunobben lell tepernie, mint egy olyan lanynak, aki a kornyezete segitsegevel ki tudja elegiteni a vagyait. :) igy koztuk marad a dolog.


De nem baj, ilyen a vilag. :) ha 23 eves evesen meg szuz lennek, akkor biztos defektes vagyok, ha pedig en is tul lennek mar 4-5 ferfin, akkor pedig kinek kell ugye "atjarohaz". Yurushi is azutan kezdett k:rvanak nevezni engem, miutan nemet mondtam neki, addig semmi gondja nem lett volna azzal, hogy neten keresek partnert, de hat vannak, akik nem kepesek felnottkent kezelni az elutasitast.


Ha meg akar tolem valaki valamit, privatban irjon, de lehet am, hogy le lettel tiltva, vigyazz. :D

2016. máj. 11. 12:11
 29/31 anonim ***** válasza:
Kedves Anett én úgy látom nem csak a külsőddel vannak gondok. Folyamatosan a saját mondataidat cáfolod meg...
2016. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Jezus, te lany.


Minel tobbet irsz magadrol, annal rosszabb lesz!


Tehat nem vagy szep, nem vagy alkalmas egy rendes kapcsolatra, de a szex kellene. Ne haragudj, de egy parev mulva felprobal a fel varos. De nem baj, majd jossz ide beszamolni milyen rossz volt.


23 evesen gondolkodni kellene egy kapcsolaton. De azon kivul, hogy kapsz 345r453 privatot mast nem ersz el. Ebbol ki szoktak noni az emberek es tovabblepnek az eletukben. Eredetileg ez egy atmeneti allapot.


Azokat, amit most csinalsz azok a modszerek, ahogy masok is keresnek szexpartnert.

a backpage.com-on talalsz ferfi prostit, ha gondolod.

2016. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!