Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, hogyan lett szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogyan lett szexpartneretek? 23N

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... de nem kerek priviket, bocsi. :(


Eddig 3 pasi volt nekem netrol, de a legutobbi kettovel nagyon rossz volt. Konkretan, ha ismertem volna oket szemelyesen, biztosan nem fekszem le veluk, de ha mar ott voltunk (egyikukkel szobat is bereltunk ejszakara), hat akkor miert is ne...


Eloben viszont szamomra elegge impossible mission szexpartnert meg ugy altalaban kapcsolatot talalni. Nagyon felenk vagyok, es az eppen atlagos szintet elero kulsom sem segit. Bulikban nem erzem jol magam, de a kulsommel ott is inkabb csak kirohognenek a ferfiak, hogy mit akarok en ott?


Neten baromi kenyelmes, mert csak elkuldom a kepem, aztan ha nem tetszik az illetonek, amit lat, akkor koszonjuk, ennyi volt. :D de ugye irtam, hogy ez mar nem igazan opcio a csalodasok miatt.


A kornyezetemben szerintem nincs eppen olyan srac, aki ne lenne foglalt vagy egyaltalan, akit ra akarnek venni ilyesmire. Egy ferfi szerelmes belem, de azzal meg nem tudok mit kezdeni.


Szoval, lanyok, ha valakinek volt mar ilyen kapcsolata, az hogyan csinalta? Hatha tudtok otleteket adni. Persze, fiuk is irhatnak ez ugyben. :)


Komoly kapcsolatot egyaltalan nem akarok.


Es bocs, ha sirankozos lett valamely resze, egyaltalan nem az onsajnalat a celom, hanem, hogy megoldast talaljak a problemamra. :)


23N


2016. máj. 10. 20:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetbe vagyok
2016. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom ez csak vagy jön vagy nem, neten valóban nem nehéz, nekem is volt már rá alkalom, élőben már komplikáltabb főleg azért is mert az ugye nyilvánosabb és mégis csak a környezeted előtt zajlik.


A szexpartnerségben a vonzalom és a technika illetve az igények találkozása a lényeges de ha a vonzalom megvan a másik kettő még simán boríthatja a dolgot, szóval keresgélni kell és hátha összejön egy megfelelő :)


Én is így szoktam.


26f

2016. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Aki nem próbálkozik nem is nyer :) Bár szerintem a szexuális téren nyújtott teljesítményt nagyban befolyásolja az adott személy értelmi szintje, ergo ha olyan pasikkal dumálsz akikről süt hogy csak magával van elfoglalva és az ágyban is úgy lesz attól sokra ne számíts :) Én minden csajjal akivel ilyen témám volt előtte azért jó párszor csevegtem, kiismertük egymást és nem is volt semmi gond :) 26/F
2016. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Egyikuk tenyleg olyan volt, hogy elegge bekepzeltnek tunt, aztan az agyban semmi nem volt jo neki, mert o "nem ehhez van szokva"... mit ne mondjak, nem esett jol.


Viszont a masikkal vagy egy honapig leveleztem elotte napi szinten, erre kiderult, hogy azt sem tudja, hogyan kell hozzam erni. Ő volt a masik rossz elmenyem.


Szoval, vannak esetek, amikor jok lehetnek ezek a tanacsok, koszonom nektek. :) erre kell ragyurnom ea az elso gyanus mozdulatnal/mondatnal lelepnem? Habar en meg csak nem is nagyon valogathatok. :D


Eddig amugy "csak" 12 privi erkezett azzal a szoveggel, hogy "tudom, hogy nem kersz pricit, de nem akarsz ismerkedni?" :'D

2016. máj. 10. 20:48
 5/31 anonim ***** válasza:

Ha egy 40+-os facér pasi is beleférne az ízlésetekbe, akkor ne fogjátok vissza magatokat! Próba szerencse!

F.

2016. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Élőben mission impossible, privit nem kérsz, neten nem akarsz ismerkedni? Így senkivel sem fogsz szexelni. Arra vársz, egy izmos jóképű férfi bekopogjon: szia, jöttem szexelni.
2016. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%

"de ha mar ott voltunk (egyikukkel szobat is bereltunk ejszakara), hat akkor miert is ne..."

Ennél azért igazán többre tarthattad voln magad, de mindegy.

2016. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Éppen esik: a szuzessegemet keszultem vele elvesziteni. Amugy nem sikerult. :D marmint, vele nem.


#6: tudom, azert irtam ide, mert nem latok megoldast. De kaptam is jo tanacsot, miszerint eloszor ismerjem meg jobban azokat, akikkel le akarok fekudni. En ezt a reszt mindig nagyon szivesen atugrottam. Szerintetek, ferfiak, belefer meg akar egy rovid tali is, mielott a szex miatt futnank ossze? Vagy az nektek mar tul problemas? Nem randi meg ilyenek, hanem egy max feloras seta mondjuk, amikor kicsit megismerhetjuk egymast.

2016. máj. 10. 20:59
 9/31 anonim ***** válasza:

íííííííííszerintem nyugodtan lehet itt is, de legyél szigorú, rostáld ki bátran aki nem tetszik mert rengetegen vagyunk mint látod.


Volt itt egy lány aki szexpartnert keresett, ezt úgy csinálta hogy mindenkinek sablon szöveget küldött el vagy 5-6 kritériummal: hol lakjon, hány éves legyen, fotó természetesen, tapasztalat stb. simán kiszórt mondta kapásból vagy 45 embert 50 jelentkezőből!


Ha már nem bombáznak privikkel írj nekem egyet nyugodtan , az esélyt mindig meg kell adni,anélkül semmit nem kapunk az életben :)


24/F

2016. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
a sok íííí betű nem tudom miért került oda.
2016. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!