Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, hogyan lett szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogyan lett szexpartneretek? 23N

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... de nem kerek priviket, bocsi. :(


Eddig 3 pasi volt nekem netrol, de a legutobbi kettovel nagyon rossz volt. Konkretan, ha ismertem volna oket szemelyesen, biztosan nem fekszem le veluk, de ha mar ott voltunk (egyikukkel szobat is bereltunk ejszakara), hat akkor miert is ne...


Eloben viszont szamomra elegge impossible mission szexpartnert meg ugy altalaban kapcsolatot talalni. Nagyon felenk vagyok, es az eppen atlagos szintet elero kulsom sem segit. Bulikban nem erzem jol magam, de a kulsommel ott is inkabb csak kirohognenek a ferfiak, hogy mit akarok en ott?


Neten baromi kenyelmes, mert csak elkuldom a kepem, aztan ha nem tetszik az illetonek, amit lat, akkor koszonjuk, ennyi volt. :D de ugye irtam, hogy ez mar nem igazan opcio a csalodasok miatt.


A kornyezetemben szerintem nincs eppen olyan srac, aki ne lenne foglalt vagy egyaltalan, akit ra akarnek venni ilyesmire. Egy ferfi szerelmes belem, de azzal meg nem tudok mit kezdeni.


Szoval, lanyok, ha valakinek volt mar ilyen kapcsolata, az hogyan csinalta? Hatha tudtok otleteket adni. Persze, fiuk is irhatnak ez ugyben. :)


Komoly kapcsolatot egyaltalan nem akarok.


Es bocs, ha sirankozos lett valamely resze, egyaltalan nem az onsajnalat a celom, hanem, hogy megoldast talaljak a problemamra. :)


23N


2016. máj. 10. 20:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

előző vagyok: rövid tali a szex előtt? :D

Ez a minimum basszus már bocsi :) Séta, evés, ivás, beszélgetés stb. Ennyi kell eleve! :)

2016. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nyilván először találkoztunk, beszélgettünk kicsit és kialakult gyorsan a kölcsönös szimpátia, utána mentünk szexelni. Nem egyből azzal kezdtük. F
2016. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Igazi 22-es csapdája. Élőben nem tud ismerkedni, a neten meg nem akar.

Akkor mégis hogyan?:)

2016. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

#9, az nem en voltam? Egyszer irtam egy sablonszoveget ezekkel a kriteriumokkal es szanaszet kuldozgettem. :D minden pasit amugy is itt talaltam, Gyakorin.


Oh, azt hittem, egy pasi szamara ezek a szex elotti dolgok csak felesleges korok. :O jo tudni, hogy nem mindenki szamara.

2016. máj. 10. 21:05
 15/31 anonim ***** válasza:

"Szerintetek, ferfiak, belefer meg akar egy rovid tali is, mielott a szex miatt futnank ossze?"

Beleférne :-), nem tudnék akárkivel lefeküdni, mindenképp szeretném picit megismerni, bár még sose volt szexkapcsolatom. (összejöttünk utána :-D)

27F

2016. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Két rossz élmény miatt nem értem miért írod így le a netes opciót. Tegyük fel, ha egy bulin ismerkedsz, ott mi a garancia, hogy a kiszemelt az ágyban nem lesz önző/béna/bunkó/stb?

Én kicsit romantikusabb alkat vagyok, mindenki kedvesnek, "aranyosnak" tart, mégis szexpartnert szeretnék most, szerintem senki nem nézné ki belőlem, hogy a neten keresgélek erre lányokat. Akikkel ott beszélek mindig azt kérdezik, bogy miért a neten próbálkozom, meg látom sok nőn, hogy megnéznek az utcán, szórakozóhelyen. Ezt csak azért írom, mert nem igaz, hogy a neten nincsenek ilyenek. 24/F

2016. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Azert vagyok csalodott, mert rosszak az aranyok. 3-bol 2 pasival rossz volt, es akkor meg szerencsere csak egyszer volt aktusban reszem. Marmint, egy lanynak nem valik becsuletere, ha minel tobb pasival osszefekszik. Ezert kellene nekem egy hosszutavo szexkapcsolat, ami eddig nem jott ossze, pedig eleve ilyet kerestem. (Meg azert, mert osszeszokunk es meg jobb lesz a szex.)


Na, de miert lovagolok ezen, ha ugyeem akarok komoly kapcsolatot? Igazabol megis csak fenntartom a lehetoseget, hogy egyszer csak szerelmes leszek, de azt nem tudom, mikor tortenik ez meg.

2016. máj. 10. 21:18
 18/31 anonim ***** válasza:
De semmi garancia nincs, hogy élőben nem ilyet találsz. Meg hát tulajdonképpen elvetetted mindkét lehetőséget, így nem tudom milyen választ adhatnánk. :D
2016. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

O.K.


Megyek elasni magam. :D

2016. máj. 10. 21:26
 20/31 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátot, tuti te voltál a sablon szöveges csaj :D Kérlek írj vissza ez nagyon jó :D :)
2016. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!