Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik vékonyak de nem lógó nagy mellük van?

Figyelt kérdés
Irtó izgi

2016. máj. 10. 20:07
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Mehh, mindenki ilyet akar...én bezzeg vékony vagyok, kis és lógós mellekkel, a lehető legrosszabb. 17l
2017. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
82%

160cm 75C-s cicikkel.

ja es 16/L

2017. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem lógós és kicsi...:D 18l
2017. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
79%
Olyat tudtok aki pl. vékony és D vagy E kosaras? Az annyira szupi!!!
2017. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

10: De az egy napos sztori. A mell meg mindig rajta van. akkor is, amikor bevásárol, és minden fülén egy szatyor lóg, akkor is, amikor fut a busz után, akkor is, amikor ruhát kell találni rá, akkor is,a mikor hason szeretne feküdni és akkor is, amikor nem akarja, hogy megnézzék, és akkor is, amikor zuhanykabint cipel fel a harmadikra.

Amúgy a háta is fáj az embernek a mell súlyától.

2017. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Cipelem a szatyrot meg a zuhanykabint, ezen ne múljon.
2017. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázni kéne mit értesz a nagy mell alatt, ugyanis relatív.

Egy vékony lányon olyan mellméret is nagynak érződik, ami egy teltebb lányon nem érződne, ugyanis a kis testecskéjéhez képest nagy. Még ha annyira nem is nagy, ha levágnánk és hasonlítgatnánk.

A kosárméret se véletlenül mond ki csak annyit , hogy hány centi a különbség a melled és a mell alatti rész körméretében.

Tehát igen, lehet egy vékony lánynak a testéhez képest nagy melle, de a nagy mell szinte mindig lóg, ha nem szilikonból van. Illetve, ez személyes vélemény, de szerintem az aránytalanság annyira nem csinos.

2017. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Tessék: Nagy mell, nem csüng, nem szilikon vékony csajon (ezek a mellek egy húsosabb lányon is nagyok):

[link]

Nekem nem tűnik aránytalannak, ellenben ilyet akarok :D

2018. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nincs. A nagy mell lóg. Ha nem lóg, az nem nagy.
2021. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!