Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér lányok szoktak szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok szoktak szexelni? Nincs olyan h a fiúknak nem áll fel, mivel nem olyan szépek mint a vékonyak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést. Akiknek nem jönnek be a kövér lányok, azok miért is akarnának szexelni velük?!
2015. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy szoktak!! :-P Én kifejezetten szeretek velük szexelni :-P
2015. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De jó velük? Odaadóbbak?
2015. dec. 21. 08:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne mas a viselkedesuk amiatt mert koverebbek?
2015. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Vannak gyöngyszemek itt a szexualitás rovatban,de ilyen primitív kérdést régen láttam!
2015. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy szoktak! Akinek nem jönnek be és nem áll fel rájuk, azokkal el sem jutnak az ágyig.

Képzeld el, hogy nekem is bejönnek a teltebb lányok és feláll rájuk, mert nagyon szexik tudnak lenni! Az ágyban pedig tényleg elég odaadóak és bevállalósak.

2015. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De jó,nekem is van még esélyem, olvasva a hozzászólásokat. :)
2015. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is miért ne szexelnének?! Másodszor azért mert duci valaki miért ne lehetne szép?! Kinek mi tetszik. Gondolom neked nem jönnek be ha már ilyet kérdezel,de akkor minek ez a kérdés?!
2015. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bobby11 ***** válasza:
0%
Hohó, és milyen hálásak tudnak lenni! jó velük!
2015. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos... Érdekes kérdés. Mindenkinek azzal ajánlatos szexelni, aki bejön neki. Én például nem bírnék egy kigyúrt, tömegnövelővel felfújt férfival szexelni. Lapos hasú, vékony, magas férfival annál inkább. Viszont annyi meg annyi ajánlatot kaptam már tényleg legmagasabb kategóriás férfiaktól kövér létemre, hogy még magam is meg vagyok lepődve rajta. Valószínűleg nem a háj létén/nem létén múlik a dolog. :) Erre nem gondoltál?


Ja igen, szoktunk szexelni, mi kövér lányok is.

2015. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!