Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen helyzetben mit csináljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
2 hete történt a barátnőm születésnapi bulija olyan jól sikerült hogy a vége csoport szex lett belőle. Azért előtte fogyott egy kis alkohol is. Pár barátommal történt. Azóta voltunk már együtt de a buliról nem akar még beszélni. Bevallom nekem tetszett hogy a barátnőmet néztem ahogy mással van rajta is látszott hogy élvezte. A barátnőm 18 éves mi meg 25 és 30 közöttiek vagyunk.
2016. máj. 10. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vigyél stábot és add el kovinak az anyagot
2016. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszett ő meg élvezte, akkor mi a kérdés? Ismételjetek!
2016. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit belegondolt, hogy most azért a haveri köröd ri...bnacnak tartja. Ami igaz is. Kissé kényelmetlen lehet neki, hogy mostanra már mindenki tudja a környezetében ezt, talán a családja is. S valószínűleg nem dicsérték meg.

De ha akkor tetszett neki, be..ba..szva, akkor biztosan jó ötlet volt ez egy 18 éves lánynak ne legyen semmi aggályod, s ráadásul neked is tetszett az egész.

2016. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szervezi a következő összeröffenést csak nem akar szólni neked.


Van két lehetőség.


1. Meglepetés lesz.

2. Nem leszel meghívva.

2016. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pszt! ***** válasza:
Tetszett, hogy más farkalja azt, aki hozzád tartozik elvileg? Azt hiszem nem lepődtem még meg itt ennyire. Ezek szerint nem szereted, akkor minek vagytok együtt? Esküszöm egyre kevésbé értem az embereket.
2016. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én szeretem. A szex meg a szerelem két külön dolog.
2016. máj. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!