Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy több szexhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy több szexhez jussak, ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos van szexkapcsolatom,de kevés benne a szex. Én naponta többször igényelném. Gondolkodtam,hogy keresek még partnert,de nekem nem menne egy idegen előtt levetkőzni,nem is ismerem igazàn. Gondolkodtam komolyabb kapcsolatban is ,de félek tőle ,hogy megint àtvernek ezért nincs igazàból szükségem rà. De mégis hiànyzik,hogy valakihez odabújjak,azt mondja,hogy szeretlek, de nem vagyok rà kész.

Mit tegyek mégis,hogy több szexhez jussak?


2016. máj. 5. 19:19
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Vegyél egy sexdoll-t, nőben tuti akad, sztem férfiba is lesz.

26/F

2016. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces vagy 1-es nagyon
2016. máj. 5. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó olyan szexkapcsolatot fenntartani, amiben kevés a szex?

Azt meg végképp nem értem, hogy egy idegen előtt nehét levetkőzni. A jelenlegi szexpartnered is idegen volt, mielőtt először levetkőztél előtte. A következő is pont ilyen lesz.

2016. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Figyi, akkor, beszéltél már a szexpartnereddel erről, h neked több kéne?
2016. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
swinger club
2016. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!