Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szexet (2 nő egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexet (2 nő egy férfi) aki próbálta, tapasztalatokkal segítene? 42/N

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, mi párkapcsolatban élünk és sokat beszéltünk erről a párommal.

Olyanokra lennék kíváncsi, hogy volt-e "verseny" a pasiért, volt-e hogy valaki kívülállónak érezte magát, mit kezdett a helyzetben, vagy hogy hogyan reagált olyan dolgokra amik esetleg nem tetszettek közben neki. Mit érdemes előre megbeszélni, vannak-e valamiféle szabályok? (nyilván a védekezés alap)

Komoly válaszokat várnék, sokat segítene. Előre is köszönöm.


2016. máj. 9. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindent érdemes előre megbeszélni :-P :-D ... Anélkül nem működik, vagy csak bénázás, mert mindenki azt figyeli, hogy mit ne csináljon :-P

Ennyi alapján marhára nem sokat tudunk neked mondani egyébként. Biszex vagy, vagy most próbálnád? Kettesben voltál már lánnyal? Többesben más formációban voltál már? Párod (a férfi) volt már hasonló helyzetben?

Ha első próbálkozás, vígy kísérletezés, akkor a férfi irányít általában, de ehhez neki is gyakorlat kell. Ha a lányok gyakorlottak a női szerelemben, akkor tudják a dolgukat általában. De még egyszer mondom: kommunikáció! Nyugodtan le lehet ülni egy üveg bor társaságában hármasban és kendőzetlenül kibeszélni, hogy kinek mi a vágya és mik a határai.

2016. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát kettesben nem voltam még nővel, a másik nő viszont volt 3-ban és biszex. Én nem vagyok az.

A párom azt mondta volt már hármasban ez a nő volt akkor is a 3., van gyakorlata benne. Ügyes és türelmes meg megértő.

Kicsit ettől úgy éreztem én meg béna vagyok mindenben akkor ezek szerint.

2016. máj. 9. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem vagyok még elég érett a témához, de ha nem vagy biszex, miért mész bele? Fujj, gondolj bele, lehet letapiz a másik nő...

Ez csak a férjednek lenne jó, és mivel idáig látszik, hogy nincs önbizalmad, nyilván a lelkednek sem tenne jót mindezt végignézni...

2016. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy egy kicsit sem biszex akkor nehez lesz, mert azert valamennyire elvárt ilyenkor, hogy egyik lány a másikkal is "elvan" pl lovagolja a párod a lány, te közben vagy magaddal játszol, de mégjobb ha izgatod a másik csaj popsiját mondjuk, vagy melleit simogaton, netán smárolsz vele stb...
2016. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekes amit írtok.

Azért, ha egy nőnek azt mondják, hogy a másik jobb volt, kicsit az önbizalmát a sárba tiporja. Most pedig ez a helyzet. Lehet túlreagálom, és ez mindennek az okozója. Holott ez a férfi részéről lehet biztatás lett volna, de pont az ellenkezőjére sült el.

Ettől függetlenül kíváncsi lennék, és lehet a szituban teljesen másként viselkednék, nem zavarna ha a másik nő hozzám érne, vagy kinyalna. Lehet én is viszonoznám. Ezért érdekelne a tapasztalat.

2016. máj. 9. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Itt letiztázom előre 26 éves vagyok házas férfi és a jelenlegi párommal soha nem tudtén 3.as szexet létesíteni. Ahogy az előző komoly kapcsolatomba se tudtam.

Volt részem 3-as szexben. 2 biszex lánnyal és isteni volt.

Nézd voltál már más férfivel párodon kívül mióta együtt vagytok? Tud róla? Ő volt már más nővel? Mit fogsz érezni mikor behatol a másik nőbe vagy mikor nyalja vagy mikor megcsókolja? Mert ha te nem voltál még mással mellete és ő se volt egyikőtök szenvedni fog és az nem ő lesz!

Ha nincs benned biszex hajlam akkor maximum a idegen nő lovagol te meg a párod fején ülsz és nézed az idegen nőt.... Ha van benned biszex hajlam isteni orgia lehet hogyha nem zavar hogy a párod másban is élvezkedik....


Leírom nekem azért hogy volt. Nálunk nyalta az egyik nő a másikat miközbe én dugtam. Mikor lovagolt rajtam az egyik a másik a számon ült és felettem csókolóztak 3x élveztem el 2 óra alatt... (Első élvezésem 5-10 perc után volt nem birtam magammal a látványtól) Ja igen én nem húztam óvszert mert a 2 lányt ismertem és ők se voltak egymásra alergiássak... Most ezt a részét se értem nálad védekezés. Vesztek 10 gumit és mikor nőcsere van gumicsere? Vagy nálad gumi nélkül nála gumival?

2016. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fura de szerintem nem bölcs dolog h egy férfi mondja azt a párjának h a másik nő jobb volt. Ilyet nem illedelmes mondani. De a baj a 3 assal, hogy olyan párnak kell lennie akik nem sértődnek meg egymásra ha nem egymásra izgulnak fel jobban. Szóval akik sértődékenyek azoknak semmi értelme belemenni a 3 asba. Mert csak a vita lesz, h őt jobban dugtad mint engem stb. Vele jobban élvezted láttam stb. A lényeg, hogy ezt azért csináljátok mert ki akarjátok próbálni és ha szereted a párod miatta csináld és tarts ki mellette. Neki szintén ez a dolga. Remélem összejön és nem lesz belőle semmi konfliktus.
2016. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beszéltük ezt a párommal... Nekem azt mondta hogy velem a 3-ast el sem tudná képzelni mert szeret és fontos vagyok számára, és engem is dettó zavarna hogy egy másik nőt kefél meg a pasim előttem, én ezt nem viselném el! De van egy olyan érzésem hogy te ezt igazából nem is akarod csak a párod.. :/ ebből tuti vita lesz...
2016. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi csináltunk ilyet, jó volt de nagyon nehéz volt összehozni. Egy fél évig kerestünk rá partnert mire valakivel összejött és sajnos Ő is közvetlenül utána bepasizott és így eltűnt a képből, de ahogy olvasom nálatok már megvan a jelölt, szóval a lényegre térek.

Mindent tisztázzatok előre, nálunk nem volt túl sok tabu, a párom csak azt kérte, hogy ne élvezzek el a harmadikként hozzánk csatlakozó csajsziban, ami lássuk be ez egy jogos elvárás. Szerintem egyébként ez úgy jó ha mindenki egyformán részt vesz benne, figyeljetek rá, hogy senki ne legyen kihagyva. Én nagyon figyeltem rá, hogy a párom ne érezze azt, hogy az új lány jobban érdekel, de azért arra is igyekeztem figyelni, hogy az új lány ne érezze tárgynak magát, szóval egyfajta középutat igyekeztem tartani amit próbáltam picit eltolni a párom felé, hogy érezze Ő van hazai pályán.

A kommunikáció egyébként a kulcs, beszéljétek meg előre, hogy kinek mi az elvárása, mi az ami tabu és ebből gyúrjatok egy olyan elegyet, hogy mindhárman élvezzétek a dolgot. Fontos, hogy mindhárman egyformán akarjátok. Tegyétek félre a félelmeiteket, vegyétek elő a humorotokat, beszélgessetek előtte sokat és nem lesz belőle semmi gond.

2016. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok és ez neked szól 9-es!


Te és a párod nyitotabbak vagytok. Más azt se birná elképzelni hogy a párja egy másik személynek szájrapuszit ad.... Itt azt kell neki tisztázni ha belemegy utána mit fog érezni a párja iránt tud e a szemébe nézni... ha már most kétsége van lehet szex közbe kiszalad mert rosszul fogja magát érezni

2016. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!