Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy az alkohol miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az alkohol miatt nem tudtunk lefeküdni?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, barátommal próbálkoztunk, de nem ment be, nagyon szűk vagyok. Pedig ujjazott előtte elég sokat, de valahogy nem jártunk sikerrel. Lehet, hogy az alkohol miatt? 18L
2016. máj. 8. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom..én spec. alkohol hatása alatt sokkal kanosabb vagyok :D
2016. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ujjazás előtt mit csinált, ha szabad tudni? :)
2016. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a szüzek átka. Lazulj el és hagyd, hogy a barátod jól felizgasson. Ez megkönnyíti majd a folyamatot.
2016. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Hat allitolag ha a pasi iszik akkor fel sem all neki..olyankor nemtud ugy teljesiteni
2016. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kemény volt a farka?
2016. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a pénisszel volt gond, hiszen mondta, hogy szűk volt. Ezt kell megoldani. Egy jó előjáték segíthet. Lazulj el!
2016. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kétesélyes... mert oldja a gátlásokat, tehát elvileg nem görcsölhettél be. De lehet pont rásegített.


Nekem barátnőm első pár szexnél mindig begörcsölt, tehát a hüvelye teljesen befeszült, és úgy maradt. Be tudtam rakni, de fájt neki. lassan próbálkoztunk, mindig megálltam ha szólt, nagyon óvatos próbáltam lenni, beszéltünk, pózokat próbáltunk, és egy idő múlva már kiengedett, és jó volt neki is :)

nekünk az jött be, hogy ő hason volt, én ráfeküdtem, és hátulról.

2016. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy több előjáték segít majd...az ujjazást most is nagyon élveztem, de szerintem nem is voltam elég nedves a szexhez..
2016. máj. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!