Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális hogy nem érdekel egy nő se, se a férfiak se?

Figyelt kérdés
Túl sok lány vert meg és át és bántott. Nem tudok nyitni egy lány felé se.

2016. máj. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem normális állapot.
2016. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vonzódsz(szexuálisan) a lányokhoz/fiúkhoz ,vagy egyáltalán nemtudsz megszeretni senkit? :/
2016. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van olyan hogy aszexuális de te nem abba tartozol szerintem amit irtál abból az jön le nálad belül van a gond nem hormonálisan nem normális nyilván mert az élet egyetlen feladata amit ránkszab a szaporodás egyébként meg csinálj amit akarsz ah valaki pont szaporodni nem akar akkor a faj szempontjából haszontalan de ha neked jó igy akkor rendben van ha nem tegyél vagy tetess rendet magadban erre vannak a lelkészek pszichológusok.
2016. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nem az! de ez olyan mint 1 futó verseny elindulsz 10 x és nem érsz célba mit csinálsz? abba hagyod már engem se vonz se a női se a férfi nem
2016. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amit írsz abból nekem is az jön le, hogy nem vagy aszexuális, csak sokszor csalódtál, és nem is igazán vagy így boldog. szerintem keress fel egy pszichológust, terapeutát.
2016. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hé, te nem a mozizós gyerek vagy? :(
2016. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!