Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális 35 év feletti férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális 35 év feletti férfiak járnának olyan nővel aki hetente csak kétszer akarna szeretkezni?

Figyelt kérdés
Normális alatt azt értem hogy hosszútávú kapcsolatra vágyó erkölcsös férfiak, akik nem csalják meg a nőt. Vagy mindenki heti 4-5 együttlétre vágyik?
2015. jún. 3. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan is van, aki csak kéthetente egyszer.

Aztán neki is akadhat párja.

Aztán olyan is van, aki már soha többé.

De ezt csak az tudja eljátszani, aki már házas és gyereke is van.

2015. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A heti kettő pont elég.

35+F

2015. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen persze,benne lennék. 36/F
2015. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én itt nem arra gondoltam hogy kétszer szexel hetente + egyszer-kétszer orálisan is játszanak. Hanem a szexualitás csak és kizárólag kétszer hetente.
2015. jún. 3. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hihetetlen,hogy elég a heti két szex?
2015. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elméletileg nincs ezzel semmi gond, ha a férfi is heti két alkalommal akar szeretkezni.

Ez az elmélet , ez teljesen logikus.

Viszont az élet gyakran nem csak logikusan működik, legalább is nem mindig a megszokott logika szerint.:)))

Mi van ha más időpontokban akarnak szeretkezni (mert pl. más a bioritmusuk)?:)))

Mi van ha a nő eddigi partnereivel heti kétszer szeretkezett, de az új partner esetleg olyan hatással lenne rá valamiért , hogy heti öt alkalommal szeretne majd szeretkezni vele, vagy esetleg csak heti egy alkalommal?:)))) No és kitudja azt előre ,hogy a megváltozott formula hogyan hatna a férfira?.:)))

2015. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent a heti kettő? A hét közel állandó napjain, vagy random? És mit jelent a szeretkezés, két órát, vagy reggelig tartó szenvedélyes és határtalan mókát?

És ez elvárható a gyerek születése után is? Sőt 10 év múlva is? A nő 60 éves korában is?

2015. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!