Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Lányok hol szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok hol szeretitek csinálni ahol tilos?

Figyelt kérdés

Hallottam már sok mindenről buszon liftben moziban ..

Kíváncsi vagyok rátok ti eddig hol csináltátok ahol tilos.



2016. máj. 5. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Volt, liftben, próbafülkében, buszban, metróban, moziban, színházban, színfalak mögött, koleszban. Persze, ezek főként csak kézimunkából / ujjazásból álltak, mivel a barátnőm többe nem ment bele. Vezetés közben nem ajánlom, mert tompulnak a reflexeid, figyelmetlenebb leszel, kis szerencsével semmi bajod nem lesz. De ha nincs szerencséd...

Egyébként, a biztonságot figyelmen kívül hagyva, mégis hogyan? Beül eléd a lány, hogy ne tudj fékezni / gázt adni? Áthajol? Hirtelen fékezned kell egyet, a szerencsétlenje meg mibe fog kapaszkodni...? Arról nem is beszélve, hogy ha a szopásnál tartotok, és jön valami bukkanó.... :D

2016. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
talán kocsiban inkább a kézimunka ami megoldható :D ha vezetsz persze. De ha nem akkor majd azt látják, hogy nagy mozgás van XD
2016. máj. 6. 19:39
 13/17 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhattok sztorit is. Vagy priviben írjátok meg a sztorit ha itt nem meritek. Rajtatok áll
2016. máj. 6. 19:39
 14/17 anonim ***** válasza:
6-ossal egyetértek ,ennyi hülyét...
2016. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
szerintem aki tilosban csinálja az nem tiszteli a helyet :D. Főleg amelyik egy Mekiben csinálja XD
2016. máj. 8. 17:20
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy jó hambi-bambi menet? xD
2016. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Öltözőben,Wc-ben,erdőben,strandon,mekiben,burgerben,buszon,kocsiban,osztályban,parkban,moziban,színházban,koncerten. Tenplomban csak kézi munka volt eddig. Barátommal beültünk egy misére mert miért ne nem vagyunk vallásosak. Szoknya volt rajtam. Barátom hirtelen elkezdett megujjazni. Én nem értettem először aztán meg csak élveztem... Közben ment a mise. Utánna kérdeztem tőle hogy hogy jött az ötlet azt mondta csak úgy.
2016. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!