Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szeretitek nézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek nézni más pasi péniszét?

Figyelt kérdés
Akár ruhán keresztül,akár ha valakivel beszélgettek és küld róla képet szivesen megnézitek? Szoktatok ilyen képet kérni? Mi számotokra a tökéletes pénisz? Hossz,vastagság, csupasz, szőrös?
2016. máj. 2. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen szoktam nezni. :)

Számomra a tokeletes penisz: 15 cm, 3-4 cm, borotvált.

2016. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*a 3-4 cm a vastagsagra ertem :D
2016. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Művészképeken szoktam nézni, ott talán még étvágygerjesztő is. Amikor csak úgy küldenek képet a farkukról férfiak, az nekem teljesen semleges.

Egy férfinél önmagában a farok nem egy nagy gerjesztő tényező. De ha a képben benne van a férfi, a fényjáték, a testtartás vagy póz, úgy már lehetnek olyan beállítások, hogy a nyálam elcsöppen.

Sőt akár olyan képek is nagyon jók lehetnek ahol a férfi intim részét kitakarják és a képzeletnek több tér jut, művészien elkapva a pillanatot, még szexibb is lehet, mint egy direkt kép.


Szóval a farok központú képek nálam nem érik a kívánt hatást. Megfosztja a legfőbb erogén zónámat az agyamat, a képzeletemet a munkától! De ha egy képen ott a férfi, ott a hangulat, ott a póz, akkor lehet a pasi sportos, nyurga, kövér, álló, félig merev vagy nyugalmi állapotban lévő pénisszel, akkor is sokkal szexibb, mert azon a képen minden ott van ami fantáziának kell!

2016. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

min 25 cm

annál kisebbel nem kezdek.. akarom mondani jelentéktelennel

2016. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Miert lettem lepontozva?? :D
2016. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
#5 a 15 alattiak támadásba lendültek :D
2016. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szívesen nézzük. :)
2016. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is szivesen megmuattnám
2016. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!