Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas pasik 188+! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasik 188+! Miért szeretitek az alacsony nőket?

Figyelt kérdés
Én is 167 vagyok és mindig magas pasival voltam.

2016. jan. 4. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
196 es epp hogy nem szeretem
2016. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szoktam itt nyavajogni, de ezek után írjátok, hogy az alacsony pasiknak van esélye bármilyen lányoknál, nőknél.
2016. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szeretem én a magas Nőket is, de az alacsonyakkal sincs baj. Nem ez a meghatározó, hanem a kisugárzás, a külső egyébként és egy kis iq + eq sem baj, ha van.

Én 190 vagyok, a csajom 157. Volt már 170 is, az is jó volt. Kutyapózban az elején furcsa volt, hogy alacsonyabban volt a cél... :)

2016. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is fel kell dolgoznom, hogy csomó iszonyú jó magas csajnál nulla esélyem van, pedig megdugnám őket nagyon. Szerintem ezért a magas pasik lehetnének annyira korrektek, hogy legalább a pici tüneményeket nem krják le.
2016. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ti meg kényelmesebben elfértek az autóban ;)
2016. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem például teljesen mindegy, nem azt nézem :) 20f
2016. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát gci sokat ülök autóban... De azért értékelem a hozzászólást.
2016. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell térdelniük
2016. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem kedvelem őket, de csak azért, mert alacsony, nem utasítanám el, ha vonzó, és kedvelem.

190 cm

2016. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező,


167 cm magasságoddal persze hogy magasakkal voltál, hiszen egy 170 cm magas pasi szóba se jöhetne nálad, mivel rá se nézel ilyenekre, levegőnek nézed. Meg kell az is, hogy ha magassarkút veszel, akkor se legyél magasabb nála.Akkor is legalább egy magasak legyetek, de jobban szereted ha akkor is fél fejjel magasabb nálad. Másik meg nagyobb valószínűséggel nagyobb péniszük van a magasaknak...neked 18-19 cm kell, mert te a 14 cm-t nem érzed. Meg kell neked az is, hogy hozzábújj, szereted, hogy a válláig érsz, akkor érzed a pasi erejét, azt hogy meg tud védeni...


Eltaláltam ???

2016. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!